Podnosimy Pośladki – Nowe Zasady i Trening

Trening pośladków - mega kiler na pośladki - Gosia Klos

Podnosimy Pośladki – Nowe Zasady i Trening. Jeśli chcesz mieć jędrne i duże pośladki, musisz ciężko pracować w domu lub na siłowni. Trening  siłowy, który koncentruje się na obszarze otaczającym twoje pośladki musi być wykonany dobrze technicznie.

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną

Kiedy zaczniesz  pracować z trenerem, stanie się to oczywiste, że będziesz spędzać co najmniej 1 godzinę w domu lub na siłowni.  Pamiętaj, że całe to nieumyślne kucanie ostatecznie opłaci się w sposób, którego nigdy nie wyobrazisz sobie. To co robisz systematycznie w końcu przyniesie efekt. Jedni potrzebują jednego roku aby zgubić kilogramy czy poprawić swój tyłek, a drudzy tylko 3 miesiące.

Oczywiście bez większej ilości kalorii tego nie zrobisz. Minimum to 2200 kcal podzielone na białko, węglowodany i tłuszcze. Tym razem musisz pracować ze specjalistami, którzy wiedzą jak to wszystko poukładać. Dietetyk sobie z tym nie poradzi, bo on nie wie jak zbudować jędrną sylwetkę. On tylko wie jak odchudzić w jednostce chorobowej.

W tym roku byłam na 4 konferencjach w Polsce z różnej tematyki od chorób jeli, dieta przy tarczycy, rola vit D oraz na AWF Katowice Moc i Siła w Treningu i powiem wam tam gdzie są dietetycy, tam jest brak wiedzy na temat profesjonalnego treningu w domu czy na siłowni. Temat jest ogólny. Moją wiedzę z dziedziny treningu siłowego i Fitness posiadam od 2000 roku ( ujędrnianie ciała, budowanie pięknej sylwetki itd ). Natomiast dietetykę poznałam, jak zrobiłam swoją metamorfozę w 2013 roku. Ludzie zaczęli pisać do mnie, że mają problemy zdrowotne typu tarczyca, cukrzyca, choroby serca, otyłość prosząc o pomoc.

Postanowiłam ukończyć kolejną szkołę i do dnia dzisiejszego nadal się uczę, od lekarzy czy profesorów, gdyż wiedza w tej dziedzinie  jest ogromna, pojawiają się ciągle nowe badania i trzeba być cały czas na bierząco ze wszystkim, aby nikomu nie zrobić krzywdy.  Trener osobisty wraz z Dietetykiem to najlepsze połączenie. I takich ludzi do współpracy wybierajcie nie tylko samego dietetyka czy tylko trenera osobistego.

Z doświadczeniem zawodowym, który ma na swoich koncie wiele sukcesów przemian kobiet tak jak ja. Moją prace przez ostatnie lata zobaczyć na mojej stronie internetowej czy kocham Fitness. Niestety wcześniejsze lata były mało dostępne jeśli chodzi o internet. Po prosu go nie było.

Teraz przechodzimy do pośladków. Czyli więcej kalorii i dobry trening pozwoli ci na zbudowanie pośladków. To co wam pokażę dziś w artykule to malutka cząstka ćwiczeń, gdyż aby je powiększyć je, oprócz diety trzeba szokować mięśnie i zmieniać trening. To wszystko juz musisz zrobić pod okiem specjalisty.

Jeśli jeszcze nie masz takiego to zgłoś się do mnie na

m.klos@mataleo.eu

Ćwiczenia na pośladki

1.Plank z noga do góry.To ćwiczenie jest świetne dla twojego brzucha i twojego tyłka. Zrób deske, trzymając ręce na szerokość barków i w nadgarstkach. Rozciągnij obie nogi, aż plecy i nogi będą w linii prostej. Lekko zegnij oba kolana. Złóż stopę, a następnie ściśnij tyłek, podnieś nogę do góry tak wysoko, jak możesz. Opuść nogę z powrotem w dół. Powtarzaj przez jedną minutę, a następnie przełącz nogi.

 

2.Wskoki na step. To ćwiczenie zwiesza tętno i wzmacnia pośladki i ścięgna. Zacznij od stania przed stepem  o szerokości bioder. Pochyl się do przysiadu, odepchnij się od ziemi i wskocz na pudło obiema stopami. Upewnij się, że lądujesz miękko z nogami całymi na stepie. Skocz lub zejdź z powrotem. Zrób 4 serie po 15 powtórzeń.

 

 

3.Cwiczenie z piłka. Połóż się płasko na podłodze. Umieść piety na piłce do ćwiczeń i unieś pośladki do góry tak aby były w lini prostej prostej, a ramiona nadal leżały na ziemi. Nie zatrzymując się, przyciągnij swoje pięty do siebie, aby piłka toczyła się w kierunku twojego tyłka. Przytrzymaj przez 1-2 sekundy, a następnie wyrzuć piłkę z powrotem i opuść biodra, aż wrócisz do pozycji wyjściowej. Wykonaj co najmniej 12 powtórzeń tego ćwiczenia.

Jeśli nigdy nie wykonywałaś tych ćwiczeń, to wykonaj po jednej serii, a step na przykład jako rozgrzewka. Możesz dodać dodatkowy trening na ramiona kliknij tutaj .

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną

Twój trener osobisty i Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk