Detoks i Boczki Znikają – Dieta na 7 DNI

detox i woda z cytryną

Detoks i Boczki Znikają – Dieta na 7 DNI. Woda wypita na czczo z dodatkiem cytryny jest najlepszym na spalanie tłuszczu, na obniżenie cholesterolu, na zaparcia, problemy skórne, zaburzenia trawienia, przyrost wagi, astma itd. Każdy z nas pierwszą rzeczą po przebudzeniu? Sięga po kawę? Odpala komputer i sprawdzasz maile lu facebook? Jeżeli tak – to zmień ten nawyk i jeszcze przed pierwszą kawą, tuż po przebudzeniu się wypij szklankę wody z cytryną.

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną

Rób to codziennie, a po miesiącu zauważysz pozytywne zmiany w swoim organizmie. Badania wykazały, że zdolność koncentracji stopniowo spada, gdy organizm poddany jest niedoborowi wody na poziomie zaledwie od 1 do 2%.

Wypicie szklanki wody 20  minut przed planowanym posiłkiem może skutecznie zmniejszyć spożytą porcję jedzenia, co jest bardzo ważne u osób odchudzających się. Inaczej jest w przypadku dolegliwości gastrycznych. Każda osoba cierpiąca na refluks, zgagę czy nadkwaśność powinna skonsultować z lekarzem popijanie napojów w trakcie posiłku. W tym przypadku uważa się również, że korzystnie jest nie pić około pół godziny przed posiłkiem oraz nawet do godziny po posiłku.

Przedstawiam dziś prosty sposób na detoks Twojego organizmu, który idealnie pasować do Twojej diety. Jest to skuteczny sposób, ponieważ uwalnia tłuszcz i odtruwa organizm z nagromadzonych toksyn.Moc tego napoju pochodzi z głównego składnika, jakim jest cytryna. Jest tak skuteczny, ponieważ ma zdolność usuwania toksyn z przewodu pokarmowego.

Podążając za reakcjami ludzi, którzy już próbowali ten napój   jak i ja probowałam, można wywnioskować, że większość z nich jest zadowolona, ​​a wielu z nich akceptuje to jako codzienną rutynę.

Postępuj zgodnie z 7-dniową dietą cytrynową:

Dzień 1 – Magia na pustym brzuchu
Rano weź szklankę ciepłej wody, wyciśnij jedną cytrynę lub dodaj plastry z cytryny, odczekaj kilka minut i wypij ją na pusty żołądek. Weź zwykłe śniadanie. Powtórz to po południu na pusty żołądek pół godziny przed zjedzeniem lunchu. Ja sobie zawsze przygotowuje ten napój dzień przed aby rano po przebudzeniu sobie tylko nalać i wypić.

Dzień 2 – Detoksykacja i mineralizacja!
Wzmocnij swój napój wodą mineralną. Powtarza się procedurę z poprzedniego dnia (jedna szklanka soku z cytryny rano i po południu), a w ciągu dnia 2-3 litry wody mineralnej. Aby poprawić jakość, możesz dodać owoce do wody mineralnej, aby uzyskać lepsze rezultaty.

Dzień 3 – bogaty lunch
Kontynuuj poranne rutyny na czczo. Jedyną zmianą jest to, że podczas lunchu można pić lekko. Picie wód mineralnych z cytryną obowiązkami TAK samo.

Czwarty i piąty dzień

Śledź ten sam program od 3 dnia.

Dzień 6 – Oczyszanie

Ten sam plan z 3 dnia, ale weź 4 szklanki dziennie z sokiem z cytryny czyli 1 litr dziennie z 2 wyciśniętymi do środka cytrynami.

Dzień 7 – Przyzwyczajenie

Pij cytrynowy napój na pusty żołądek rano. Jeśli sprawisz, że będzie to nawyk, będziesz cieszyła się tym samym uczuciem lekkości przez cały dzień. Zużywanie wody na dobę 2-3 litry utrzyma twoje ciało i duszę w stanie nawodnienia. Dodatkowa dieta i ćwiczenia pomogą w twoim odchudzaniu. Jeśli jesteś na coś chora, musisz skonsultować się z lekarzem czy możesz za stosować ten rodzaj detoksu.

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk