Jak korzystać z piłki tenisowej, aby złagodzić Ból Pleców

Ból w plecach - ćwiczenia

Jak korzystać z piłki tenisowej, aby złagodzić Ból Pleców. Jak korzystać z piłki tenisowej, aby złagodzić Ból Pleców? To jest bardzo proste. Ból pleców może być denerwujący. To tak, jakby przez cały czas dźwigało ciężkie ładunki na plecach. Albo najgorsze. To tak, jakby ktoś cię dźgnął nożem w plecy i nie możesz wydobyć tego przedmiotu z pleców. Twoje ruchy są ograniczone i każdego ranka czujesz, że plecy są zardzewiałe.

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną

Też tak miałam jak ważyłam 112 kg. Walka jest prawdziwa. Aby pozbyć się tego bólu, przede wszystkim schudłam i kupiła sobie piłkę tenisową do ćwiczeń, aby rozciągnąć kręgosłup i plecy. To mi pomogło, a ja i tak wciąż rozciągam się dwa razy dziennie. Rano i przed snem. Teraz  jestem tutaj dla was, aby napisać o rozciągnięciu za pomocą ćwiczeń z piłką do tenisa.

Jeśli odczuwasz ból w dolnej części pleców za udami, prawdopodobnie rozwinęła się rwa kulszowa. Sprawdzoną metodą łagodzenia bólu jest piłka tenisowa. Nie, nie każę ci wychodzić na zewnątrz i grać w tenisa. Chociaż to świetny sport. Zamierzam zrobić terapię piłką tenisową dla bólu tego typu.

Terapia:

Chociaż wydaje się to absurdalnym sposobem na złagodzenie bólu, ludzie mówią, że to naprawdę skuteczne, a po kilku dniach ból ustąpi. Przedstawia prostą metodę, która opiera się na punktach nacisku. Musisz masować te punkty nacisku. Nie można tego zrobić własnymi rękami, ponieważ nie możesz ich dosięgnąć. Dlatego użyjesz prostej piłki tenisowej.

Za pomocą tej piłki, wywierasz nacisk na mięśnie gruszkowate znajdujące się wokół nerwu kulszowego. To popchnie nerw kulszowy pod ścięgna pod nim, które spowodowało ból na pierwszym miejscu.

Jak zrobić to poprawnie?

Jedną z zalet tej terapii jest to, że możesz to zrobić sam w domu. Połóż się na podłodze i połóż piłkę na mięśniu, gdzie czujesz ból. Możesz użyć dwóch piłek, jeśli chcesz. Zacznij leczenie od stopniowego przesuwania ciała. Poczuj piłkę poruszającą się również po mięśniu. Kontynuuj, aż znajdziesz najsłabsze miejsce za pomocą piłki. Po zlokalizowaniu naciśnij piłkę w tych miejscach do 20 minut. Tę procedurę należy powtarzać pięć razy dziennie. Wyniki pojawią się w krótkim czasie.

To proste ćwiczenie i nie wymaga Twojego dużego wkładu w cały ten proces, a ulgę może przynieś natychmiast. Spróbuj i daj mi znać w komentarzu czy Ci pomogła ta metoda. Czekam na twój wpis pod artykułem.

Kliknij Tutaj i Trenuj ze Mną

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk