Pij ten napój na czczo, a pozbędziesz się tłuszczu

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

Pij ten napój na czczo, a pozbędziesz się tłuszczu. Nie raz już pisałam w moich artykułach o detoksach dla naszego organizmu i za każdym razem opisywałam, że każdy z nich   ma inne działanie. Każdy napój jest prze ze mnie testowany prze ponad 2 miesiące i wtedy mogę go opisać na moim blogu. Pewnie każda z Was się zastanawia czy rzeczywiście te cuda, które są opisywane w internecie działają. Otóż opisze wam działanie na na moich doświadczeniach, a nie internetowych metodach.

Proszę pamiętać tylko o tym, że każdy Detox czy cudowny napój działa tylko wtedy, jeśli go pijesz systematycznie i przez długi okres, oczywiście wszystkie składniki musza być naturalne, a nie sprowadzane z Chin. Do tego dodaj jeszcze aktywność fizyczną i prawidłowe odżywianie. Wtedy będzie efekt.

Jeśli nie wiesz jak zacząć po prostu napisz do mnie m.klos@btinternet.com

Moim sprawdzonym Detox jest Woda z cytryną i imbirem z aloesem i ogórkiem, która również zmniejsza wzdęcia i działa jak łagodny lek moczopędny. Dlatego picie wody z tymi składnikami przed snem jest mądrym wyborem, jeśli chcesz, aby twój metabolizm palił tłuszcz długo po zamknięciu oczu. Napój jest bogaty w przeciwutleniacze, które zmniejszają retencję wody. Do tego dodaj jedna łyżeczkę świeżo, startego imbiru – to tajny składnik, który rozpala metabolizm i wspomaga trawienie, a 1 łyżka soku z aloesu zmniejsza stan zapalny i zwalcza niebezpieczne wolne rodniki. Końcowy składnik to  3 plastry ogórka i wycisnąć pół cytryny bez pestek. Ten napój jest prawdziwym kluczem do spalania tkanki tłuszczowej.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

Ogórki mają wysoką zawartość włókien i dużą zawartość wody. To włókno jest cudownym produktem w diecie odchudzającej, ponieważ sprawia, że ​​człowiek czuje się pełen bez dodawania zbyt dużej ilości kalorii do swojej diety. Innymi słowy, uniemożliwia to przejadanie się. Więc jeśli wypijesz wodę z mojego przepisu przed posiłkami,  będziesz jeść mniej i nie będziesz czuła się głodna.

Przygotuj sobie ten napój na dzień przed stosowaniem. Ja zawsze robiłam wieczorem na 1 litr przegotowanej, letniej  wody dodałam wszystkie składniki i rano po przebudzeniu wypiłam 250 ml tego napoju.

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

I tu wszyscy maja problem. Dlatego ważne jest abyś zgłosiła się do mnie i zaczęła swoje odchudzanie we właściwy sposób.

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk