Niewidzialna waga brzucha – jak pozbyć się tłuszczu trzewnego

brzuch

Niewidzialna waga brzucha – jak pozbyć się tłuszczu trzewnego. Trzewny tłuszcz w jamie brzusznej może uformować się prawie u każdej osoby. Znajduje się on wokół wewnętrznych narządów jamy brzusznej, otaczając je i gromadzi się nawet u tych osób, które mają normalne lub szczupłe ciało. Dlatego wielu ludzi chce wiedzieć, jak można usunąć trzewny tłuszcz.

Poza tym, że duże zatory są niebezpieczne dla zdrowia, negatywnie wpływa na wygląd człowieka. Trzewny tłuszcz może stać się przyczyną wzrostu ciśnienia krwi, a praca wątroby, nerek i przewodu pokarmowego jest zakłócona.

W chwili obecnej istnieje wiele sposobów i metod usuwania trzewnej tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej, ale przede wszystkim musimy zrozumieć, co to jest i dlaczego pojawia się w ludzkim ciele. Tłuszcz ten powstaje tylko wokół narządów i pojawia się, gdy organizm ludzki nie ma czasu, aby spożywać wszystkie kalorie dostarczane z jedzeniem w ciągu dnia. Ciało odkłada je na bok, jako zapas tłuszczu.

Zbyt duża akumulacja tego tłuszczu może opóźnić przepływ płynu limfatycznego w ciele, pogarszając prawidłową wentylację płuc. Tak więc, w wynikach kobieta lub mężczyzna wydaje się wyglądać zdrowo, ale zaczynają mieć problemy z oddychaniem i problemami ze snem. Jeśli nie podejmiesz żadnych działań, może rozwinąć się wiele chorób.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak korzystać z octu jabłkowego, aby zachować zdrowie

2-5 dodatkowe kilogramy mogą zepsuć figurę, a wtedy masz tylko wspomnienia dotyczące smukłej talii. Normalny procent złogów tłuszczu u obu płci nie powinien przekraczać wartości 15-18%, jeśli ten procent jest wyższy, możemy bezpiecznie mówić o otyłości.

Aby szybko pozbyć się trzewnej tkanki tłuszczowej na brzuchu, musisz pamiętać o kilku podstawowych zasad i wskazówek:

# 1. Zmień swoje nawyki żywieniowe. Zdrowe odżywianie to przede wszystkim zmniejszona konsumpcja tłustych potraw i zwiększone spożycie warzyw i owoców. Aby pozbyć się tłuszczu trzewnego, musisz ograniczyć spożycie tłuszczów trans, a także tłuszczów pochodzenia zwierzęcego. Nie ignoruj uczucia głodu, ponieważ powoduje to gromadzenie się tłuszczu trzewnego. Dla ciała post jest ogromnym stresem. Z tego powodu tłuszcz nie jest spożywany przez organizm, ale przeciwnie, gromadzi się.

# 2. Zjedz więcej jedzenia spalającego tłuszcz:

Jęczmień perłowy. Wymieszaj ją z ryżem i obniż poziom cholesterolu i usuń tłuszcz.

Żel aloesowy. Ten środek może obniżyć poziom cukru we krwi i pomaga spalić więcej kalorii.

Ziarna kawy. Ekstrakt z ziaren kawy bardzo dobrze zwalcza nadmiar trzewnej tkanki tłuszczowej.

Zielona herbata. Jest bogaty w przeciwutleniacze i może usuwać toksyny z organizmu.

# 3. Ćwiczenia. Trening z ciężarami jest jednym z najbardziej skutecznych ćwiczeń. Rozpocznij wykonywanie ćwiczeń od zaraz, bo nigdy nie nadejdzie ten czas i chwila na trening. Zawsze są wymówki i się nie chce. Napisz do mnie po taki plan treningowy, jeśli nie wiesz od czego zacząć.

Nie powinnaś też bać się prosić o pomoc. Wykwalifikowany trener fitness wykona zestaw ćwiczeń, które pomogą Ci uzyskać smukłą sylwetkę. Aby obserwować efekt wizualnie, możesz postępować w następujący sposób: zaplanuj trening na miesiąc, zrób zdjęcie przed i po, a następnie porównaj zdjęcia. Rezultat będzie spektakularne! Ja tak robie z moimi podopiecznymi i sami widzicie na metamorfozach na moim blogu czy kocham fitness.

# 4. Wysypiaj się. Słaby sen w nocy jest odpowiedzialny za to, że hormon głodu zaczyna być niewłaściwie wytwarzany, a sygnał nasycenia dochodzi do mózgu z opóźnieniem. Staraj się iść spać o tej samej porze każdego dnia, także w weekendy. Niech ciągły sen trwa co najmniej 7-8 godzin. Unikaj przyjmowania alkoholu 4 godziny przed snem, jeśli jeszcze nie rzuciłeś palenia, nie pal przez co najmniej kilka godzin przed snem (nikotyna bardzo podnieca układ nerwowy).

Produkty zawierające kofeinę (czekolada, napój gazowany itp.) I kawę można spożywać nie później niż 3-4 godziny przed snem. Nie jeść późno wieczorem słonych, pikantnych, słodkich pokarmów. Dopuszcza się lekką przekąskę przed pójściem spać, zwłaszcza jeśli przeważają w niej produkty bogate w tryptofan – sery, chleb pełnoziarnisty, miód.

# 5. Owijanie brzucha. Owijki są jedną z najskuteczniejszych metod pozbycia się tłuszczu trzewnego. Dzięki tej procedurze metabolizm jest aktywowany, a organizm pozbywa się nadmiaru płynów i toksyn.

Pamiętaj, że chce, abyś ty i inni bliscy żyli zdrowym, szczęśliwym życiem! Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekuj się swoim ciałem i umysłem, aby móc żyć pełnią życia – pamiętaj, że masz tylko jedno!

Podziel się tym ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Moje plany treningowo – dietetyczne pomaga kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk