Domowe Okłady aby stracić 5 Centymetrów – Step 1

body wrap

Domowe Okłady aby stracić 5 Centymetry – Step 1. Na waszą prośbę przygotowałam step by step owijanie folią w domu. Jest to długi proces więc podzieliłam go na 2 etapy. Dziś pierwszy, a juto wieczorem drugi. Przeczytaj oczywiście oba etapy przygotowań do owijania, gdyż wiele z was popełnia dużo błędów i nie ma pożądanych efektów.

Jeśli kiedykolwiek napisałaś coś na swoim Instagramie, że masz nawet hash-tagged  związanym ze sportem lub fitnessem, prawdopodobnie spotkałaś ludzi, którzy sprzedają ci swoje domowe body. Obejmuje on brzuszki lub nogi, które są najbardziej znane, ale możesz również pokryć całe ciało tymi „magicznymi” mieszaninami.

Wielu z nas założyło, że nie działają, ponieważ wydaje się „zbyt łatwe”, aby było prawdziwe.

Nie rezygnuj jednak, zanim nie spróbujesz.

Obwijanie folią to pewny sposób na odżywienia skóry, a nawet usunięcia toksyn z organizmu. Najlepsze jest to, że działają, gdy siedzisz i relaksujesz się w domu. Ale czy są one zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe?

Niektóre są.

Domowe okłady na ciało mogą być równie skuteczne, jeśli nie bardziej skuteczne niż te, za które płacisz najwyższą stawkę w spa, zwłaszcza jeśli masz realistyczne cele.

Możesz wykonać jedną z następujących czynności:

Zmniejsz cellulit
Stracić cali
Oczyść swoje ciało
Ujędrnić skórę
Nawilżyć i odżywić skórę

Klucz do uzyskania tych wszystkich wyników wypada prawie całkowicie w Twojej formule i technice – potrzebujesz właściwych składników i musisz bezwzględnie użyć odpowiedniej ilości.

Podobnie jak w przypadku innych rzeczy, będziesz musiała ćwiczyć 4 razy w tygodniu, aby wszystko było doskonałe.

Najpierw zrozummy, jak to działa.

Czym jest owinięcie ciała. Okład nie jest czymś, w czym można się zrelaksować, popijając wodę z cytryny siedząc na kanapie.  Poprzez ten proces pomagasz w utracie wagi, redukcji toksyn, a i zobaczysz utratę cm.

Wyniki będą podobne, jak w przypadku łaźni parowej lub sauny. Jednak wielu odkryło, że wyniki są w rzeczywistości lepsze i bardziej znaczące pod względem wielkości i wagi w krótszym czasie.

Koncepcja jest dość łatwa do zrozumienia:

W zależności od wybranego rodzaju owinięcia i od tego, czy zdecydujesz się na owinięcie w domu, zwykle składa się ono z pewnego rodzaju eksfoliacji skóry w celu przygotowania skóry, a następnie zastosowania konkretnej mieszanki, którą wybierzesz, a następnie owinięcie ciała folią plastikową lub innym rodzajem materiału w celu  pocenia się i regeneracji skóry.

Podczas gdy próbowałam różnych typów okładów, odkryłam, że było kilka rzeczy, które miały znaczny wpływ. Oczywiście miało to znaczenie, czy byli tam nasi mężowie, chłopcy, czy koleżanki, ponieważ to zawsze sprawiało, że było to bardziej stresujące lub zabawne, ale tak naprawdę to wcale nie ma znaczenia.

Oto 7 rzeczy, które naprawdę mają znaczenie:

1.Składniki: Absolutnie ważne jest, aby w opakowaniu używać wysokiej jakości składników organicznych i odpowiednio je łączyć. Jest to klucz do sukcesu i tajemnica skuteczności zawijania. W internecie istnieje kilka ogólnych formuł, ale generyczny nigdy nie jest tak dobry. Czy próbowałaś ogólnego masła orzechowego? Nic nie przebije oryginału. Przepyszny

2.Nie bądź leniwa: Istnieje tendencja do korzystania z gotowych okładów, które będą szybkie i łatwe. Prawdę mówiąc, gotowe zestawy do owijania ciała są popularne wśród osób, które tak naprawdę nie wiedzą, co robią. Składniki są syntetyczne, w najlepszym przypadku wyniki są minimalne, a czasami można uzyskać dość ostre efekty uboczne. Niektóre są świetne, ale musisz zrobić dużo zakupów. W 2 części dowiesz się, czego szukać.

3.Złuszczający: Złuszczanie skóry przed owinięciem pomoże jej być bardziej efektywna, ponieważ formuła okładu będzie w stanie przeniknąć do najgłębszej warstwy skóry. Czyli najpierw prysznic, wyszorujcie tę suchą skórę peelingiem z eksfoliacji i wykorzystajcie trochę pary, aby poczuć się jak w spa – nawet jeśli jesteście w małej łazience z krzyczącymi dziećmi.

4.Pij wodę: Pamiętaj, że nawodnienie jest również kluczem do odżywienia skóry. Spłucze wszelkie toksyny i sprawi, że poczujesz się lepiej ogólnie. Ale dla owinięcia pomoże to w czymś innym. Próbujesz zmniejszyć komórki tłuszczowe, a woda pomoże „wypłukać” trochę tłuszczu z komórek tłuszczowych z systemu. Pamiętaj, że to woda, a nie wino czy wódka … nawet jeśli tego właśnie chcesz. Jeśli chcesz trochę orzeźwić ciało, dodaj odrobinę cytryny lub jagód.

5.Ćwiczenia: Musisz trenować, aby wyniki mogły lepsze i na stałe. Jedzenie chipsów, pączków i strzelanie do ust z bitej śmietany z puszki nie pomoże ci utrzymać ciała w formie, co pomoże  ci osiągnąć cel. Bądź aktywna. Pomocne będzie też odpowiednie jedzenie, ale prawdziwy klucz działa więcej niż myślisz.

6.Spójność: Tak jak w życiu, im ciężej pracujesz, tym lepiej. Nawet jeśli jesteś zadowolona z tego, jak wyglądasz i jaki rezultat uzyskałaś dzięki okładom, musisz ciągle się ruszać i pracować. Nie przestawaj. Rób sobie okłady np. 1-2 razy w tygodniu przez miesiąc.

7.Posłuchaj siebie: bardzo łatwo to zrobić, pamiętaj, że nie musisz tworzyć rekordów na całym świecie, najpierw zdobywać realistyczne cele i powoli budować. POSŁUCHAJ swojego ciała.

Kolejna część już jutro wieczorem o 20.00. To będzie szok jak łatwo i tanio można dobrać produkty i zdobić domowe spa w domu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk