Wypij ten napój przed snem, a rano będziesz miała płaski brzuch

Pij go tylko wieczorem przed snem - Gosia Klos

Wypij ten napój przed snem, a rano będziesz miała płaski brzuch i naprawdę to działa, bo sama zaczęłam stosować od 3 tygodni i chcę podzielić się z wami tym przepisem. Tak jak wszystko na tym świecie na innych ten napój zadziała, na drugich nie. Każdy jest inny i inaczej reaguje na wszystko. Jeden może pić wodę z cytryną, a drugi ma uczulenie. Tak też będzie w tym przypadku, ale ważne ze spróbowałaś.

 A Co jeśli Ci powiem, że  sekret dobrego wyglądu kryje się za jedną prostą mieszanką? Składniki, które wszyscy macie w domu, lub przynajmniej można je znaleźć na najbliższym rynku. I to są miód i cynamon!

Miód to produkt pszczeli, który jest uważany za jeden z najlepszych dla twojego zdrowia. Jedna łyżka miodu dziennie chroni przed bakteriami i wirusami. Ale teraz, w połączeniu z jednym z najbardziej atrakcyjnych aromatów na świecie –  cynamonu.

Wiesz, ta słodka przyprawa, która idealnie pasuje do szarlotek, napojów mlecznych, herbaty, płatków owsianych itp. Ale czy kiedykolwiek pomyślałaś o połączeniu z miodem? Cynamon jest świetnym wojownikiem przeciwko cukrzycy. Twoje serce pokocha to, poziom cholesterolu będzie niższy, przepływ krwi jest lepszy.

W JAKI SPOSÓB ZROBIĆ TEN MAGICZNY NAPÓJ?

W 0,2 l wody umieścić ½ łyżeczki cynamonu. Pozostaw  na 30 minut. Dodaj łyżkę miodu i włóż do lodówki. 

Wypij ten napój przed pójściem spać i. już!

Bardzo ważne powiadomienie – musisz wypić to pół godziny przed pójściem spać. Ta kombinacja zrobi cuda dla twojego ciała. Poprawi trawienie, usunie toksyny z organizmu i wiele więcej procesów nastąpi w twoim organizmie. Wiem, bo sama pije codziennie. Tylko pamiętaj o systematyczności. To ma być codziennie. 

To jest pyszne i słodkie i można zastąpić ten napój jako czekoladę, więc dlaczego nie spróbować?

Odchudzanie to proces, który wymaga czasu aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Musi to być trwała zmiana nawyków żywieniowych i treningów. W przeciwnym wypadku waga ponownie pójdzie do góry nawet o 20 kg i będzie efekt jojo – a Ty będziesz zmuszona rozpocząć proces redukcji ciała od nowa, ze skutkiem gorszym. Choroby typu cukrzyca i tarczyca gwarantowane. 

Napisz do mnie jeśli chcesz zacząć współprace 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk