Lemoniada Cudowna – Jak szybko STRACIĆ NA WADZE

lemoniada

Lemoniada Cudowna – Jak szybko STRACIĆ NA WADZE. 

Odchudzenie tych dodatkowych kilogramów może być prawdziwym bólem, a jak każda, która próbuje jakąś dietę to wie, że zawsze czuje się jakby  przegrała własną  bitwę. To nie znaczy, że zdrowa utrata wagi jest niemożliwa. Moim kolejny i sprawdzonym najlepszym sposobem na stały utratę wagi jest dokonanie małych zmian stylu życia. Jedną z łatwiejszych zmian, jaką możesz zrobić, jest zastąpienie jednego posiłku z Twojej diety na  napój z cytryny. 

Dlaczego to może działać dla Ciebie?

1. Zawiera  mało kalorii.

Cytryna Nie ma magicznych cech, ale czynią ją dobrym do utraty wagi –  ma  po prostu mało kalorii! Ćwiczenia mogą  z pewnością pomóc w odchudzaniu, ale to nie robi wiele dobrego, jeśli jesz więcej kalorii niż tracisz. Cytryna jest świetna, ponieważ dodaje dużo smaku z bardzo małą ilością kalorii.

2. Poprawia  metabolizm.

Aktywny składnik w pieprzu kayenne, kapsaicyna w połączeniu z cytryną, może potencjalnie zwiększyć Twój metabolizm. Spróbuj, a zobaczysz jak działa na Twój organizm. 

3. Nie pomijaj śniadania.

Jak stare powiedzenie mówi, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Jednak wiele osób uważa, że mogą obniżyć kalorie, pomijając ten posiłek.  Ludzie, którzy pomijają śniadanie mogą naprawdę zaszkodzić swojemu organizmowi. Szklanka wody z wyciśniętą cytryną naprawdę moze wiele ci pomóc. 

4. Napój z cytryny!

Zamień tylko jeden swój posiłek na ten napój przez 2 tygodnie. Po prostu zastąpienie jednego posiłku dziennie na lemoniadę pomoże obniżyć dzienną liczbę kalorii.

Jak to zrobić:


* 1/2 cytryny lub 2 łyżki sok u z cytryny
* 1-2 łyżki syropu klonowego
* 0.5 łyżeczki pieprzu cayenne
* 250 ml woda mineralnej 

Wszystkie składniki wymieszać razem i zamienić tą lemoniadę na jeden z Twoich posiłków przez 2 tygodnie. Jest łatwym sposobem na obniżenie dziennego spożycia kalorii i prawdopodobnie stymuluj metabolizm! Każdy jest inny i inaczej reaguje na produkty. Nic nie zaszkodzi Tobie jak sobie po prostu spróbujesz zrobić ten napój. 

Oczywiście zapraszam do współpracy ze mną online lub osobiście w UK.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk