Jak szybko przyspieszyć metabolizm?

Wiele osób zastanawia się, jak szybko przyspieszyć metabolizm

Wiele osób popełnia wiele błędów związanych z nieodpowiednim odżywianiem, czego konsekwencją jest zwolniony metabolizm…

Diety bardzo nisko kaloryczne, czy tez głodówki powodują wielkie zmiany w organizmie. Często wydaje się nam, że już nie będzie jak dawniej, ale możemy trochę pomóc naszemu organizmowi w powrocie do lepszego stanu.

Oto kilka porad Jak pobudzić nasze ciało do pracy. Jak szybko przyspieszyć metabolizm.

Metabolizm jest takim mglistym pojęciem w branży fitness. Ma specyficzny i bardzo skomplikowany sens… Gdy odpoczywamy, metabolizm odnosi się do stopy kiedy organizm spala energię, gdy nic nie robimy. Więc jeśli możesz znaleźć sposób, aby podkręcić metabolizm, jesteś na najlepszej drodze do znacznie piękniejszego ciała. Istnieje kilka sposobów, które mogą wzbogacić ten wskaźnik. Skorzystaj z krótkiej listy kontrolnej, aby sprawdzić, czy robisz tyle dla metabolizmu, ile możesz robić.

Mamy Kilka Łatwych Dopalaczy Metabolicznych

TRENING WYKONYWANY NA CZCZO PRZYNOSI LEPSZE EFEKTY NIŻ PO SPOŻYCIU ŚNIADANIA

To nie powinno być szokiem. Nie zjedzenie śniadania przed porannym treningiem, może spotęgować jego efekt i na dłuższą metę dać większą poprawę formy. Wiem to po sobie, bo zawsze ćwiczę rano i mam rewelacyjne rezultaty. Ćwiczenia poranne mogą prowadzić do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, niż przez cały dzień. Podwyższony metabolizm w ciągu dnia oznacza tylko, że spalisz więcej kalorii i stracić na wadze więcej.

Jedz, aby zwiększyć swój metabolizm. Białka są bogate w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach i pomagają w budowaniu mięśni.

Dla zwiększenia przemiany materii przymnij  zasadę, aby nie głodować, a tym bardziej wycieńczać się małokalorycznymi dietami. Minimum kalorii w codziennym posiłku to 1300.

Kolejną zasadą do szybszego metabolizmu są przyprawy. Pieprz, imbir, ostra papryka, cynamon – sprzyjają trawieniu i szybszej przemianie materii. Jeśli masz problem z żołądkiem, nie nadużywaj ich.  Dodatkowo nie spożywaj dużo cukru. Cukier przestawia Twój organizm na tryb oszczędzania i magazynowania tłuszczu.

A dlaczego tak jest, że są ludzie, którzy dużo jedzą i nie tyją? Odpowiedz jest bardzo prosta, bo mają super przemianę materii. Zawsze próbuje przetłumaczyć moim klientom, że metabolizm zależy od masy mięśniowej. Czym większe mięśnie, tym szybsza przemiana materii. Wewnątrz mięśni znajdują się główne katalizatory spalania tłuszczów w organizmie. Do wielu kobiet jeszcze ta zasada nie dociera i to mnie bardzo martwi 🙁

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

 

Zapraszamy na prosty trening. Zobacz Video.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk