Jak zmniejszyć Dolny Tłuszcz z Brzucha?

Jak zgubić tłusty brzuch z treningiem i dietą

Jak zmniejszyć Dolny Tłuszcz z Brzucha? Jak już mnie znacie, nie pisze bzdur czy pierdół tylko poważne artykuły poparte badaniami. Ogromny temat w dzisiejszych czasach jest obwód brzucha, który jest większy niż twój tyłek. Wygląda to bardzo nieproporcjonalnie i nie estetycznie. Jest to problem 85% kobiet na całym świecie.

Jeśli masz duży brzuch to już to jest problem zdrowotny i trzeba liczyć się z konsekwencjami. Bez treningu w domu czy na siłowni nie poradzisz sobie, a wkraczanie w program odchudzający na bazie 3 razy dziennie picie soków na pewno nie pomoże, nawet może problem podwoić. Wyobrażasz sobie pić takie shake przez całe życie? Bo ja nie…. 

Po pierwsze – Twoja wątroba idzie do wymiany

Po drugie – Efekt Jo-Jo gwarantowany

Po trzecie – Pieniądze wyrzucone w błoto

10 PROSTYCH PORAD, ABY ZMNIEJSZYĆ DOLNY TŁUSZCZ Z BRZUCHA

Tłusty brzuch, który jest problemem jest także jedną z najtrudniejszych form tłuszczu, z których można się pozbyć. Tworzy się między narządami, głęboko w jamie brzusznej, wyzwalając przewlekłe zapalenie i zwiększając ryzyko cukrzycy i chorób serca. Niższy tłuszcz na brzuchu jest głównie spowodowany siedzącym trybem życia i spożywaniem pokarmów o wysokiej zawartości tłuszczu i słodyczy.

Odpowiedni plan diety połączony z ćwiczeniami może pomóc stracić uparty dolny tłuszcz.

Tutaj kliknij po taki plan! 

Jak zmniejszyć Dolny Tłuszcz z Brzucha? 10 wskazówek, które można wykonać, aby zmniejszyć dolną tkankę tłuszczową.

1. Zmniejsz swoje spożycie kalorii:

Aby pozbyć się dolnego tłuszczu z brzucha, utrzymuj kalorie w zdrowej odległości i unikaj pokarmów o wysokiej zawartości tłuszczów nasyconych. Unikaj jedzenia śmieci, a spożywaj  żywność bogate w błonnik w diecie, aby utrzymać wysoki poziom metabolizmu.

2. Stres:

Stres może powodować wzrost kortyzolu, hormonu, który zachęca organizm do przechowywania nadmiaru tłuszczu w dolnej części brzucha. Może się pogorszyć w połączeniu ze złym odżywianiem. Aby utrzymać stabilny poziom kortyzolu, wybierz żywność o niskim indeksie glikemicznym, taki jak soczewica, ciecierzyca i fasola. Tutaj znajdziesz normy indeksu glikemicznego!

3. Zielona herbata:

Zielona herbata to doskonały napój do obniżenia tłuszczu z dolnego brzucha. Zawiera związek zwany katechiną, który zwiększa metabolizm. Kilka badań wykazało, że ludzie, którzy codziennie pili 2 szklanki zielonej herbaty, stracili prawie 16 razy więcej tłuszczu trzewnego niż ci, którzy tego nie zrobili.

4. Trening interwałowy:

Trening interwałowy jest najskuteczniejszym i najlepszym sposobem na zmniejszenie dolnego tłuszczu brzusznego. Trening interwałowy odbywa się na przemian z hantlami o wysokiej i niskiej intensywności, co pomaga spalić więcej kalorii. Tak ćwiczymy z moimi podopiecznymi, efekty są niesamowite.

5. Dieta:

Najlepszym sposobem zmniejszenia dolnego tłuszczu brzusznego jest przestrzeganie zrównoważonej diety. Dieta powinna zawierać niskokaloryczne owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Musisz także zmniejszyć spożycie sodu, aby zminimalizować zatrzymywanie wody. Unikaj spożywania nadmiaru cukru, ponieważ jest to główna przyczyna niższego tłuszczu z brzucha. Nadmiar cukru podnosi poziom insuliny w organizmie, powodując gromadzenie energii w komórkach tłuszczowych.

6. Woda:

Pij dużo wody przez cały dzień, aby przyspieszyć metabolizm i wypłukać toksyny z organizmu. Woda utrzymuje Cię przez dłuższy czas. Wypij szklankę wody przed posiłkami, aby ograniczyć apetyt. Woda będzie również ożywiać Cię i zmniejszy Twoje pragnienie słodkich napojów.

7. Nie pomijaj posiłków:

Najlepszym sposobem na przyspieszenie metabolizmu jest jedzenie regularnie w małych porcjach. Zamiast spożywać 3 duże posiłki, zjedz 6 małych posiłków. Zamiast jedząc posiłki, jedz powoli i ciesz się każdym kęsem. W ten sposób mniej będziesz jeść więcej, niż potrzebujesz.

Tutaj kliknij po taki plan dietetyczny i treningowy.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk