Płaski Brzuch w 7 min – VIDEO

brzuch dla leniwych

Płaski Brzuch w 7 min – VIDEO. Pewnie jesteś znudzona robieniem tych samych, starych brzuszków i na dodatek nie widzisz żadnych rezultatów? Przede wszystkim zwrócę uwagę, że same ćwiczenia  nie dadzą ci absów, jest to fakt naukowy dowód. Wielu ludzi wpada w pułapkę mentalności, która ciągle jest wspierana na internecie zdjęciami czy wideo z płaskim brzuchem. Pamiętaj, że ta pani na zdjęciu jesz szykowana przez sztab ludzi, którzy skaczą nad nią aby super wyglądała na zdjęciu, a ty to łykasz i sama sobie problemy stwarzasz. Dystans do siebie i pracuj ze specjalistami.

Jeśli byłaś otyła i schudłaś, to jak ie będziesz się pilnować przytyjesz jeszcze więcej następnym razem.

Ćwiczenia są świetnym wzmocnieniem dla kręgosłupa i całego ciała. Kluczem do MOCNEGO treningu jest użycie szeregu ćwiczeń, które również celują w wszystkie mięśnie, w tym skośne i głębsze mięśnie brzucha, a także bardziej powierzchowne (zewnętrzne) mięśnie abs.

Spróbuj tego treningu z pewną różnorodnością!

Ustaw czas na 7 minut i wykonaj każde z tych ćwiczeń na Obwodzie 1 tyle razy, ile możesz. Gdy zegar się wyłączy, zrób 30 sekundowy odpoczynek i zresetuj timer na następne 7 minut i ukończ obwód 2. Podczas gdy próbujesz pracować tak szybko, jak to możliwe, ważne jest, abyś utrzymywał dobrą technikę, aby pomóc uzyskać jak najwięcej po treningu.

KLIKNIJ TUTAJ PO TRENING W DOMU.

1. Wznosy nóg do góry. Możesz to ćwiczenie zrobić na macie. Wystarczy, że podniesiesz obie nogi do góry i powoli opuścić na dół. 3 serie po 12 powtórzeń.

 

 

 

2.Skoki do klatki piersiowej.  Plecy proste, a wskoki zrób do przodu 3 serie po 15 powtórzeń.

 

3. Brzuszek z hantelką. Proste ćwiczenie, a jednak wykańczające. Skłony do przodu z ugiętymi nogami. 3 serie po 12 powtórzeń.

 

4.Deska w podporze. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń.

KLIKNIJ TUTAJ PO TRENING W DOMU.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk