Jak Zrobić Swój Naturalny Krem do Usuwania Rozstępów

rozstępy na brzuch

Jak Zrobić Swój Naturalny Krem do Usuwania Rozstępów. Wiele osób zaczyna różne diety, aby stracić nadwagę, ale popełniają błąd, przerywając dietę po kilku dniach czy tygodniach, w ten sposób zyskują jeszcze więcej tłuszczu, co prowadzi do pojawienia się rozstępów. Tak nie może być, że ciągle zmieniacz diety lub je przerywasz. Musi być to na całe życie, a nie na chwile. Rozstępy, które pojawiają na ciele, to twoja wina i musisz zdać sobie z tego sprawę, że za parę lat jak tak dalej będziesz robić, to będziesz musiała przejść różne operacje aby wyglądać ładnie.

Trening teraz każdy musi zrobić nawet 5 razy w tygodniu po 40 minut. To musisz wbić sobie do głowy, bez tego żadna dieta nie pomoże, żadnych rozstępów nie zlikwidujesz i zawsze będzie ci wisiała skóra na brzuchu.

KLIKNIJ TUTAJ PO INDYWIDUALNY TRENING!

Główną przyczyną rozstępów jest nieregularna i niezrównoważona dieta i tak jak pisałam wcześniej podstawa to są treningi. Rozstępy są rodzajem blizn, które są wytwarzane przez pękanie tkanki skórnej. Na przykład, jeśli dana osoba ma 10 czy 20 kg nadwagi, a następnie szybko ta osoba schudnie, skóra staje się nadęta jak balon, która musi wystrzelić. W wyniku tego pojawiają się rozstępy,  na początku są czerwone. Po pewnym czasie stają się białawe i stają się widoczne w świetle.

Rozstępy należy traktować natychmiast po ich pojawieniu się, ponieważ im dłużej zwlekasz, tym trudniej będzie im je leczyć. Kobiety w ciąży są najbardziej dotknięte tymi rozstępami, które zwykle pojawiają się po siódmym miesiącu ciąży. Zwykle pojawiają się na brzuchu i udach, a także na tylnym końcu i piersiach. Niektórzy dermatolodzy twierdzą, że odciski rozciągające są genetyczne, co oznacza, że ​​należy zachować czujność w tych podstawowych obszarach ciała. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ istnieją pewne wskazówki, które pomogą ci je pokryć, przewidzieć lub nawet pozbyć się ich raz na zawsze.

Pamiętaj, że będąc w ciąży możesz też ze mną trenować w DOMU ONLINE oczywiście trening jest indywidualnie dobrany!

KLIKNIJ TUTAJ PO INDYWIDUALNY TRENING!

Jednak nie musisz się martwić, ponieważ istnieją pewne wskazówki, które pomogą ci je pokryć, przewidzieć lub nawet pozbyć się ich raz na zawsze.  Ten domowy krem ​​pomoże Ci utrzymać nawilżenie skóry bez konieczności kupowania drogich kremów, które nie są tak skuteczne, jak powinny.

Potrzebne składniki:

Oliwa z oliwek (około 25 gramów)
Żel Aloe Vera (około 20 gramów)
Kiełk pszenicy (około 10 gramów)

 Sposób przygotowania:

Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić wszystkie składniki w blenderze i dobrze je wymiksować. Po przygotowaniu, nałóż mieszaninę na dotknięte obszary, masując skórę i wykonując okrężne ruchy. Upewnij się, że roztwór pozostawiono na skórze przez co najmniej piętnaście minut, aby mieć wystarczająco dużo czasu na pracę mieszanki, a następnie wytrzyj go szmatką nasączoną ciepłą wodą. Zrób tak 3 razy w tygodniu.

Będę wdzięczna za udostępnianie tego artykułu innym.

KLIKNIJ TUTAJ PO INDYWIDUALNY TRENING!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk