Jak Zlikwidować Boczki tym Sposobem – 4 Porady

Jak Zlikwidować Boczki tym Sposobem – 4 Porady

Czasami możesz pomyśleć, że nie da się zdobyć pięknego brzucha, mimo że od wieków ćwiczysz mięśnie brzucha. Ale nie ma powodu do desperacji. Osoby, które już mają ten idealny wygląd, często mówią, że „absy powstają w kuchni”. I wydaje się, że to dziwne zdanie i może być sekretem sukcesu.

I tu się zgodzę, ale trening jest bardzo ważny. Dowiedzmy się więc, dlaczego mięśnie brzucha są „robione w kuchni” i jak może nam to pomóc w osiągnięciu naszych celów.

Brzuch i ćwiczenia – kliknij tutaj.

Treningi na brzuch nie pomogą Ci stracić tłuszczu z brzucha, a wzmocnić plecy.

Istnieje powszechne błędne przekonanie, że jeśli chcesz stracić tłuszcz z brzucha, powinnaś ćwiczyć mięśnie brzucha. Badania wykazały, że nie ma sensu celować w konkretny obszar ciała, aby spróbować spalić tłuszcz, ponieważ ta technika jest nieskuteczna. W oparciu o sposób, w jaki funkcjonuje nasz organizm, podczas ćwiczeń tracisz tłuszcz, ale niekoniecznie w miejscach, w których chcesz.

Ćwiczenia same w sobie nie dadzą Ci widocznych mięśni brzucha.

Jeśli nie odżywiasz się zdrowo, trudno będzie uzyskać tę pożądaną definicję ab po prostu wykonując ćwiczenia. Prawdopodobnie nadal będziesz mieć warstwę tłuszczu pokrywającą brzuch. Tak więc, chociaż możesz już mieć 6-pak z ćwiczeń, po prostu nie są one tak widoczne, jak byś chciała. Oczywiście, można stracić tłuszcz poprzez ćwiczenia, na przykład poprzez dodanie treningu z obciążeniem w domu, które, jak wykazano, pomagają na przykład schudnąć – kliknij tutaj po współpracę.

Jak Zlikwidować Boczki tym Sposobem – 4 Porady. O wiele łatwiej jest zmniejszyć spożycie kalorii poprzez dietę, niż próbować spalić cały tłuszcz, który nabyłaś, jedząc dużo niezdrowego jedzenia. Dlatego najlepszym sposobem na zrzucenie tłuszczu z brzucha i uzyskanie w końcu umięśnionego brzucha jest połączenie zdrowej diety z ćwiczeniami.

To, co jesz, jest ważne.

Oprócz jakości i ilości jedzenia ważnym czynnikiem może być również to, jak często jesz. Badania sugerują, że osoby z nadwagą jedzą rzadziej niż osoby, które są w stanie utrzymać zdrową wagę, czyli 4 razy dziennie. Ograniczone badania sugerują również, że lepiej jeść co najmniej 3 razy dziennie, ponieważ pomaga to kontrolować apetyt i sprawia, że czujesz się pełna.

Ogólnie rzecz biorąc, częstsze jedzenie może pomóc w ograniczeniu głodu i zapobieganiu przejadaniu się. A kiedy jesteś głodna, możesz częściej wybierać niezdrowe, wysokokaloryczne potrawy. Co więcej, gdy masz więcej posiłków, masz większą szansę na wybranie czegoś zdrowego za każdym razem, gdy zdecydujesz, co zjeść.

Wybieraj częściej, a mniej. 4 posiłki i 40 min treningu. Zobaczysz efekty już po miesiącu. Powodzenia.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk