Jak się Pozbyć Cellulitu na Udach – 3 Skuteczne Ćwiczenia – Nowe Video

3 Ćwiczenia na cellulit

Jak się Pozbyć Cellulitu na Udach – 3 Skuteczne Ćwiczenia – Nowe Video

Cellulit może znajdować się wszędzie, ale najgorzej schodzi na udach i pośladkach. Do tego potrzebny jest dobry trening, dużo wody i dieta.KLIKNIJ TUTAJ PO WSPÓŁPRACĘ.

1.Przeskoki z boku na bok.

Zaangażowane mięśnie: mięsień czworogłowy, uda, przywodziciele, ścięgna podkolanowe i pośladki

1. Stań z nogami rozstawionymi na szerokość barków, z palcami u nóg wystawionymi na około 45 stopni, plecami płaskimi i prostymi. Trzymaj hantle w każdej ręce i oprzyj je na biodrach.

2. Zrób gigantyczny krok w lewo i zegnij lewe kolano, aż udo będzie równoległe do podłogi, trzymając prawą nogę wyprostowaną. Nie pozwól, aby lewe kolano wystawało ponad palcami stóp, a tyłek zanurzył się poniżej kolana. Zatrzymaj się, a następnie wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ruch w prawą stronę bez odpoczynku.

Jak się Pozbyć Cellulitu na Udach – 3 Skuteczne Ćwiczenia – Nowe Video

2.Wznosy nóg do góry w klęku podpartym.

1. Załóż obciążniki na kostkach, opuść się na przedramiona i kolana (podobnie do ułożenia rąk i kolan, ale zginasz ramiona i wspierasz ciężar na przedramionach zamiast na dłoniach). Trzymaj plecy prosto i głowę w jednej linii z plecami, aby oczy były skierowane w dół.

2. Trzymając plecy wyprostowane i zgiętą nogę, powoli odchyl prawą nogę do tyłu i unieś prawą stopę w kierunku sufitu, aż udo będzie ustawione równolegle do podłoża. Twoja stopa powinna pozostać zgięta przez cały czas trwania ćwiczenia. Przytrzymaj przez 1 sekundę, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj jeden zestaw prawą nogą, a następnie zamień i powtórz lewą.

3.Wznosy nogi do góry leżąc.

1. Mając obciążniki na kostkach, połóż się na lewym boku, opierając głowę na ramieniu i połóż prawą rękę na podłodze przed klatką piersiową, aby uzyskać wsparcie. Zegnij kolano górnej nogi, umieszczając stopę tej nogi przed drugim kolanem. Twoja dolna noga powinna być w pełni wyprostowana.
2. Powoli podnieś dolną nogę tak wysoko, jak to możliwe. Przytrzymaj przez 1 sekundę, a następnie powoli opuść. Wykonaj jeden zestaw lewą nogą, a następnie zamień i powtórz z prawą.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk