Jak zacząć odchudzanie?

Jak zaczac odchudzanie

Jak zacząć odchudzanie?

Do napisania tego artykuły skłoniły mnie wasze liczne wiadomości, które do mnie piszecie i pytacie min. Jak zacząć? Co zrobić aby zacząć się odchudzać? Nie wiem od czego zacząć?  Bardzo wiele z Was rozpoczynając dietę lub przygodę z odchudzaniem popełnia podstawowy błąd! CHCE TO ZROBIĆ SZYBKO…I OD RAZU MIEĆ EFEKT! Nie tędy droga moje PANIE! Wasze odchudzanie ma odwrotny skutek od zamierzonego.

Kiedy dzwonicie do mnie  lub piszecie maila aby umówić się  na Waszą pierwszą konsultacje dietetyczno-treningową, wtedy wiem, że podjęliście już świadomą decyzję. Wiele decyzji o odchudzaniu jest podejmowanych w pospiechu i nerwach lub gdy stajesz na wadze i widzisz, że jest do przodu 20kg. Dobór właściwego momentu na odchudzanie to już połowa sukcesu, a jeśli czytacie ten artykuł  to na pewno jesteście zdecydowani, tylko nie wiecie jak zacząć.

Zawsze na konsultacji zadaje podstawowe pytanie; Jaki ma Pani cel? Po ustaleniu celu,  dzielimy cały proces na etapy tak aby ustalić cele pośrednie. Zwiększy to motywację i pomoże w kontroli odchudzania.  PAMIĘTAJ,  aby odchudzanie było zdrowe i przyniosło trwały efekt, możesz utracić max 1kg na tydzień, optymalnie 0.5 kg. Zwróć uwagę na to, że nadwagi nabytej przez kilka lat, nie pozbędziesz się zdrowo i skutecznie, przez 6-8 tygodni. Moje podopieczne zawsze się ważą na czczo, w ustalony dzień raz w tygodniu i przesyłają mi wyniki mailem.  Druga fajną opcja kontroli moich podopiecznych jest wysyłanie zdjęć raz w miesiącu. Wtedy można porównać czy moja podopieczna trzymała się moich zasad zdrowego odżywiania i treningu czy tez podjadała.

Czasami waga nie jest dobrym miernikiem postępów. Ćwicząc na siłowni budujemy mięśnie, których objętość jest mniejsza w porównaniu do objętość utraconej masy tkanki tłuszczowej. Wtedy zdjęcia zrobione na konsultacji będą dla nas ważniejsze, niż wartość masy ciała na wadze.

Kolejnym procesem jest dobranie treningu i tu na konsultacji dobieramy wszystko indywidualnie.  Trenuje z Paniami na siłowni lub w domu. Uważam, ze nie ma lepszego wspomagacza jak wysiłek fizyczny czy to w domu ,na podwórku, czy na siłowni. Ćwiczenia przyspieszają przemianę materii, poprawiają kondycje i przede wszystkim wygląd jak i samopoczucie.

 

okladka_ebook_sklep

 

Odchudzanie to bardzo skomplikowany proces i warto się do niego porządnie przygotować.  Metodą małych kroczków oraz planowanie kolejnych ruchów i dobór odpowiedniego dla siebie opiekuna, motywator …

TRENER PERSONALNY GOSIA KLOS to sukces gwarantowany na całe życie.

Jeśli nadal brak ci motywacji i nie wiesz jak zacząć swoją przygodę z odchudzaniem napisz lub zadzwoń do mnie. Pomogłam już wielu to pomogę i TOBIE.

m.klos@mataleo.eu

P.s Kochani ze względu na bardzo duża ilość maili która otrzymuje od Was już od poniedziałku uruchamiam program dla wszystkich jako jedyna w EUROPIE     TRENINGI ONLINE SKYPE. Zapisy ze mną na trening ONLINE już w poniedziałek. Odwiedzaj moja stronę internetową lub Funpage „KOCHAM FITNESS ” po więcej informacji.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Pozdrawiam
https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk