Trener Fitness – czy warto?

Trener-personalny

TRENER FITNESS– CZY WARTO?
„Zawsze uważałam, że trener personalny, który będzie prowadził mój trening na nic mi się nie przyda. Przecież sama doskonale wiem, jak pracować nad swoją formą.  No ale nie do końca…”

Hej drogie Kobitki oraz równie cenni Faceci!
Mam nadzieję, że nie macie wyrzutów sumienia z uwagi na mijające świąteczne obżarstwo? No kto nie ma? Jak to zostało kiedyś przez kogoś mądrego napisane: kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Nikt się nie odważy? Chociaż jeden kamień!

Głowa do góry kochani! Całe szczęście ktoś równie mądry co ten powyżej wymyślił by w kalendarzu zaraz po Świętach Bożego Narodzenia umieścić koniec roku. Do rzeczy… otóż korzystając z kilku wolnych chwil podczas świątecznych porządków, świątecznych zakupów, jak również wyczekiwanego i pełnego relaksu urlopu… miało być do rzeczy… a więc w minionych dniach doszłam do wniosku, że na pewno znaczącej części z Was ostatnio przez myśl przemknęło nie jedno noworoczne postanowienie.

Patrząc w kalendarz Nowy Rok zbliża się dużymi krokami dlatego uważam, że nie ma już sensu zwlekać ani chwili dłużej z postanowieniami! A więc do ręki długopisy i kartki, i uwaga piszemy DUŻYMI DRUKOWANYMI LITERAMI a żeby można było z daleka odczytać . Dla uzyskania większej skuteczności radzę wykonać kilka kopii i przykleić w różnych miejscach np. w sprawdzonych miejscach jak lodówka, lustro w sypialni (lub dla odważniejszych w przedpokoju), lub na desce rozdzielczej waszych autach, itp., itd.

A propos  lodówki to proponuje na drzwiczkach jedną, i najlepiej w środku drugą tak dla spokojności i pewności, że w nadchodzącym 2016 roku na pewno się uda .

Tym, którzy nie mają takich zwyczajów jak noworoczne postanowienia obiecuje, że nim doczytacie ten wpis do końca Wam również przyjdzie do głowy co najmniej jedno owe postanowienie. Potem wiadomo długopisy i kartki, DRUKOWANE LITERY, lodówka 2 x i lustro, i etc. 

Dla tych, którym wyznaczanie noworocznych celów przysparza trudności jako wskazówkę zamieszczam przykłady:

TRENING I LEPSZE SAMOPOCZUCIE,
• LUB: ZMIESZCZĘ SIĘ DO WIOSNY W MAŁĄ CZARNĄ,
• ALBO: WRÓCĘ DO FORMY (NP. Z CZASÓW STUDIÓW ALBO SPRZED CIĄŻY),
• DIETA I ZDROWE ODŻYWIANIE,
• ZACZNĘ DBAĆ O SWÓJ WYGLĄD,
• ZRZUCĘ 15KG… A GDZIE TAM! ZRZUCĘ 20KG DO KOŃCA MARCA,

A teraz a,b,c :

a) Jeżeli zapisałaś/eś co najmniej jedno takie same słowo jak te powyżej, lub o podobnym znaczeniu, to wiedz że przydać Ci się może POMOC.
b) Jeżeli to nie jest Twój pierwszy raz gdy wyznaczasz sobie noworoczne postanowienia, a poprzednie nie zakończyły się sukcesem, to wiedz że również przydać Ci się może POMOC.
c) Jeżeli masz już szabanaście gotowych postanowień, szabadziesiąt ustalonych rewelacyjnych lokalizacji jak moja lodówka i szabaset przygotowanych kartek, ale boisz się że już w połowie stycznia braknie Ci motywacji, to wiedz że również przydać Ci się może POMOC.

Pozwólcie, że zadam ponownie zapomniane już przez 90% z Was pytanie z początku tegoż wpisu: „TRENER FITNESS– CZY WARTO?.  A teraz wstrzymajcie się jeszcze chwilkę z odpowiedzią na nie i przeczytajcie kilka moich podpowiedzi jak mogę Wam pomóc w ich realizacji i czy warto:

• Na podstawie przeprowadzonego wywiadu POMOGĘ TOBIE wyznaczyć takie cele na 2016 rok, które przede wszystkim będą w Twoim zasięgu, będą realne, a każdy kolejny dzień przybliży Ciebie do ich realizacji,
• Na podstawie przeprowadzonego wywiadu POMOGĘ TOBIE ustalić czas i harmonogram niezbędny do realizacji celów w taki sposób aby każdy osiągany rezultat był motywacją do kolejnych,
• Na podstawie przeprowadzonego wywiadu POMOGĘ TOBIE dobrać odpowiednią dla Twojego organizmu oraz właściwą do osiągnięcia wyznaczonych celów dietę,
• Na podstawie przeprowadzonego wywiadu POMOGĘ TOBIE dobrać indywidualny trening z uwzględnieniem Twoich możliwości, realizowanych celów,
• Już nie na podstawie wywiadu, ale od jego początku, jak również przez cały czas współpracy będę służyć wsparciem i wiedzą, będę motywować co sił, jak również nie tylko postaram się…. Ale ja zarażę Cię sportem i zdrowym sposobem żywienia. Nie muszę obiecywać, po prostu tak będzie!

TRENER FITNESS– CZY WARTO?

Zdecydowanie warto POMÓC ZREALIZOWAĆ swoje noworoczne postanowienia, jeżeli naprawdę ich realizacji chcesz. Jako Trener personalny z 16-letnim stażem, zdobyty doświadczeniem w pracy z najróżniejszymi przypadkami i różnorakimi celami POMOGĘ TOBIE! Zadzwoń, napisz mila, znajdź na facebooku, wyślij telegram, gołębia, sowę… a najważniejsze zrób pierwszy krok i umów się na swój wywiad ze mną,

UMÓW SIĘ NA SWÓJ SUKCES!

6

Malgorzata Klos

m.klos@mataleo.eu

00447825268743

 

 

Do zobaczenia wkrótce…;) 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk