JAK mieć ładne i smukłe mięśnie – Damian Lisinski

JAK mieć ładne i smukłe mięśnie – Damian Lisinski ? Mając nadwagę, mniejszą lub większą, zastanawiasz ile ciężkiej pracy musisz włożyć w poprawę swojej sylwetki. Wyczytałeś w Internecie, że chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów, musisz robić CARDIO. Wiele dziewczyn spędza mnóstwo czasu na bieżni lub rowerku chcąc zadbać o swój wygład, zrzucić kilka kilogramów. I większej części z nich udaje się pozbyć kilku, nawet kilkunastu kilogramów. Ale czy ich sylwetki są estetyczne, czy są sexy?

Są na pewno szczupłe, by nie rzec chude. Ale czy to jest to co chciały osiągnąć? Czy ich ciała wyglądają na zdrowe? Czasami widzę zdjęcia kobiet, pod tytułem MATAMORFOZA, lub „PRZED i PO”, zwykle dwa zdjęcia ukazujące dwie sylwetki(tej samej osoby). Ale niestety, jak pierwsza fotka przedstawia osobę z nadwagą, to druga zwykle nie jest lepsza, bo przedstawia sylwetkę ,na widok której nasuwa się pytanie; Czy ona na pewno jest zdrowa?  Sztuką jest skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów! Ale jeszcze większą sztuką jest pozbyć się  zbędnych kilogramów i mieć ładną sexy sylwetkę. Ładnie zarysowane smukłe mięśnie.

Pewnie myślisz, wolę być chuda niż gruba… Ale możesz mieć jędrne szczupłe ciało. Możesz mieć ładną sexy sylwetkę. Nie musisz być po prostu chuda!!! Tajemnicą jest, co one robią, że mają takie ładne jędrne sexy sylwetki… Rozwiązaniem tej tajemnicy, są odpowiednie treningi siłowe, poprzedzające CARDIO. Robiąc trening siłowy, jako kobieta, nie zbudujesz muskularnej sylwetki, nie będziesz wyglądać jak mięśniak.

Mężczyźni, którzy chcą odrobinę poprawić wielkość swoich mięśni, muszą regularnie, ciężko i intensywnie ćwiczyć…- kobietom mięśnie rosną minimum siedem razy wolniej, ze względu na dużo niższy poziom testosteronu, który w największym stopniu odpowiedzialny jest za przyrost mięśni. Tak wiec nie ma co się obawiać, jako kobieta, że będziesz mięśniakiem, robiąc treningi siłowe. Wykonując odpowiednio dobrany trening, nie tylko pozbędziesz się nadwagi, ale będziesz mieć ładne smukłe mięśnie, sexy sylwetkę.

Przed każdym treningiem CARDIO, zrób ok. 40 minutowy, trening siłowy. Na początku, powinien to być trening obwodowy, czyli angażujący wszystkie partie mięśniowe. Powinnaś wykonać po jednym ćwiczeniu na małe partie, jak ramiona, lub barki, i po dwa ćwiczenia na duże partie mięśniowe, czyli nogi, pośladki, plecy, klatka piersiowa. W każdym 3×15 do 20 powtórzeń, zachowaj krótkie 20 sekundowe przerwy pomiędzy seriami i jedno-dwu minutowe przerwy pomiędzy ćwiczeniami na daną partie.

Po każdym takim treningu siłowym, zrób 45 minut CARDIO. Cardio to będzie o wiele skuteczniejsze, niż wykonane bez treningu siłowego. Każdy trening musi być poprzedzony krótką intensywną rozgrzewką, a zakończony ćwiczeniami rozciągającymi. Treningi, by przyniosły pożądany skutek, powinny być wykonywane CYKLICZNIE, 3-4 razy w tygodniu, przez okres minimum kilku miesięcy.

Dla osiągnięcia bardziej skutecznych wyników, dla każdej z was, trening musi być dobrany indywidualnie, wraz z planem indywidualnie dobranych posiłków.

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

Jeśli mieszkasz w Anglii i chcesz ze mną zacząć współpracować od razu do mnie dzwoń.

07825268743  https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk