Jak Pozbyć się grubych NÓG i Bioder – Gosia Klos

Nogi i brzuch

Jak Pozbyć się grubych NÓG i Bioder – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Nie będę Was tu czarować na temat zgubienia tkanki tłuszczowej z nóg i bioder jest łatwe i trzeba dać na treningu nawet 102 procent, aby pozbyć się grubych nóg tak jak to robią moje podopieczne, ale żeby zrobić cokolwiek ze swoim ciałem trzeba się przyjrzeć odżywianiu i jak to się dziej, że tyjemy w szybkim tempie. Dla mnie bardzo poważnym problemem są zwykłe kanapeczki, które to robimy sobie do pracy, na śniadanie lub na kolacje i tak w kółko. A one są najgorsze i powodują tycie w nogach, biodrach, brzuchu.  Fajnie je sobie zjeść, ale trzeba pamiętac, aby nie łączyć pewnych produktów ze sobą i będzie OK.

Zgodnie z fizjologią pracy układu pokarmowego węglowodany są trawione w jamie ustnej i częściowo w dwunastnicy, białka w żołądku i dwunastnicy, przy czym w żołądku i dwunastnicy dla strawienia białka wytwarzane są różne soki trawienne, które do trawienia potrzebują różną ilość czasu. Masło, dostając się do żołądka, hamuje działanie tych soków. Proces trawienia pokarmu jest zahamowany i pożywienie w żołądku leży „kamieniem”. Popijając to wszystko płynem (herbatą, kawą) zmywamy niestrawiony pokarm i kwaśny sok żołądkowy z żołądka do dwunastnicy. W dwunastnicy istnieje odczyn zasadowy.

Kwaśny sok żołądkowy przedostaje się do dwunastnicy i „zjada” jej śluzówkę, co na początku powoduje jej zapalenie, a z biegiem czasu owrzodzenie. Dalej z dwunastnicy niestrawione resztki pokarmu dostają się do jelita grubego, gdzie niestrawiony chleb gnije, a wędlina tworzy, „osad” i kamienie kałowe. Jaki wpływ mają one na stan zdrowia?.

Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez kanapki. Chleb posmarowany masłem, z pomidorem lub ogórkiem, albo tłusty ser lub plasterek wędliny zawinięty w liść sałaty – takie kanapki jeść możemy. Natomiast nie ma bardziej szkodliwego połączenia dla układu pokarmowego niż zjedzone razem chleb, masło i wędlina I DO TEGO JESZCZE  PRZY TYM LICZYSZ KALORIE.

Chcę szczególnie zaznaczyć, że odżywianie, oparte tylko na liczeniu kalorii jest błędne z fizjologicznego punktu widzenia. Ważnym faktem w spożywanym pokarmie nie jest to, ile kalorii on posiada, a ile energii organizm może otrzymać przy jego trawieniu. Chociaż produkty pochodzenia roślinnego posiadają mniej kalorii, organizm przy ich trawieniu otrzymuje więcej energii, dlatego po spożyciu na przykład talerza kaszy gryczanej człowiek czuje się lekko, chce mu się pracować, a po zjedzeniu kawałka mięsa, napić się kawy i położyć spać.

Z jednej strony człowiek walczy z ilością spożywanych posiłków, a z drugiej z nadwagą. Niepotrzebnie męczy swój organizm różnymi dietami oraz środkami odchudzającymi. Kuracje się kończą, a nadwaga wraca. Stąd też wniosek: żadna kuracja i dieta, żaden kucharz, nie zbilansuje zawartości białka, tłuszczy, węglowodanów, witamin i mikroelementów w posiłkach, tak jak to już stworzyła natura w produktach pochodzenia roślinnego.

Zapraszam na konsultacje osobiste w Anglii i online Skype. KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK ;

  >>>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<<< 

Czy wiesz, że kiedy zjesz mięso razem z ziemniakami, już możesz mieć kłopoty z trawieniem. Na przetrawienie ziemniaka – potrzebna jest około 1 godziny, natomiast mięsa od 3 do 7 godzin.

CZY WIESZ, ŻE DWIE KROMKI PEŁNOZIARNISTEGO CHLEBA MOGĄ PODWYŻSZYĆ POZIOM GLUKOZY WE KRWI BARDZIEJ NIŻ DWIE ŁYŻKI CUKRU?

Zastanów się teraz, czy nie lepiej poradzić się eksperta zanim zaczniesz się odchudzać? Wszystko wydaje się proste, ale w rzeczywistość tak nie jest. Mnóstwo jest diet i treningów online, które kupujesz i nawet nie porozmawiasz z dietetykiem czy trenerem! Klikasz i masz już wszystko, ale czy aby na pewno? 

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY – NAPISZ I DZIAŁAJ, A NIE KUPUJ INTERNETOWEJ DIETY CZY TRENINGU  😉

m.klos@btinternet.com

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk