6 wskazówek na Płaski Brzuch – Gosia Klos

przed i po ty

6 wskazówek na Płaski Brzuch – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Zostało parę tygodni do sezonu letniego i zapewne planujesz wakacje nad morzem, ale jedyną rzeczą, której brakuje Ci jest idealny brzuch? Jesteś we właściwym miejscu! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, którego będziesz zadowolona!

W tym artykule zaproponuje Tobie kilka wskazówek, które szybko redukują tłuszcz z brzucha. Przede wszystkim zastosuj produkty o wysokiej zawartości białka i unikać makaronu i chleba, ponieważ te  produkty powodują nieprzyjemne wzdęcia.

1. Wyeliminuj węglowodany z diety

Mówiąc o zbyt wysokim spożyciu węglowodanów, mamy na myśli cukry dodane. Wskazuje się, aby nie spożywać ich więcej niż 50 g/dzień (przy diecie dostarczającej 2000 kcal). Wysokie spożycie cukrów może prowadzić do nadwagi i otyłości, jak również do zaburzeń gospodarki lipidowej.

2. Zmniejszyć zużycie mleka

Jeśli spożywasz codziennie dużo mleka, najprawdopodobniej jest to główna przyczyna wzdęcia i gazów. Zamiast tego wybierz jogurt lub kilka kawałków twardego sera i zamień mleko na sok kokosowy.

3. Wybierz odpowiednie rodzaje owoców

Twój żołądek może mieć trudności z trawieniem większych ilości fruktozy, więc wskazane jest, aby unikać jabłek lub gruszek, chociaż są one zdrowe.

4. Unikaj soli

Należy unikać soli i środków spożywczych bogatych w sód ( czytaj etykiety na produktach), ponieważ powodują one utrzymanie nadmiaru wody.

5. Unikaj pikantnych przypraw

Jeśli chcesz stracić tłuszcz unikaj pikantnych przypraw, ponieważ zbyt pikantne jedzenie powoduje zwiększone wydalanie kwasu w żołądku i powoduje podrażnienie. Wybierz świeże przyprawy z łagodniejszym smakiem.

6. Wyeliminuj kawę, alkohol, przetworzonej żywności i cukru

O tym już wszyscy wiedzą, że Te produkty kładą nacisk na odkładanie  się tłuszczu, więc należy unikać ich unikać, kiedy próbujesz sie odchudzać. Co więcej, wszyscy są zaznajomieni z faktem, że te produkty nie są korzystne dla ogólnego zdrowia, więc będziesz miała więcej korzyści, jeśli nie będą częścią codziennej Twojej diety.

Taka mała uwaga – Kawa z dodatkami czyli mleko i cukier to min. 400 kcal więc odkłada się tłuszcz. Wypijają 3 kawy w ciągu dnia to 1200 kalorii, a gdzie jeszcze  inne posiłki.

Jeśli będziesz przestrzegała tych zasad od dziś, to na pewno Twój brzuch będzie płaski. Dodaj do tego jeszcze ćwiczenia, które znajdziesz u nas na stronie i będziesz już fajnie wyglądała za miesiąc czasu. 

Oczywiście szybciej będzie jeśli się zgłosisz do mnie na konsultacje, tak jak Justynka, która już ma za sobą 19 kg mniej 😉 Justynka mieszka w Birmingham w Anglii i spotykam sie z nią raz na miesiąc czasu. Na konsultacji ustalam jej nowy trening i dietę.  Oczywiście jest pod moją stałą kontrolą  😉 

Napisz do mnie i DZIAŁAJ  

m.klos@btinternet com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk