Głodówki sprzyjają nadwadze – Wskazówka 2

PŁASKI BRZUCH DO LATA - GOSIA KLOS

Współpraca tylko online – napisz na  –   m.klos@mataleo.eu

Zadzwoń na 00447825268743

Metamorfoza w 3 miesiące – DZIAŁAJ OD DZIŚ. Tyle jest sposobów i metod na szybkie schudnięcie. Koleżanka mówi- ła Ci o kapuście, głodówkach i piciu wody… Tygodniami jadłaś same owoce, ale czy ? Chcąc zrzucić kilka kilogramów, zaczynasz stosować dietę. Zaczynasz zastanawiać się, czy dieta będzie skutecz- na i czy nowe menu pomoże Ci schudnąć i utrzymać wagę. Należy tu nadmienić, że niektóre produkty wcale nie muszą tuczyć, a inne od- chudzać. Jak więc jest naprawdę, co faktycznie pomaga schudnąć? A co wręcz przeciwnie pomimo wielu opinii, tuczy?

W CIĄGU TYGODNIA DOSTANIESZ 2-3 WAŻNE WSKAZÓWKI O ODCHUDZANIU. ŚLEDZ MÓJ BLOG CODZIENNIE I UDOSTĘPNIJ GO NA MAXA

WSKAZÓWKA 2.

Głodówki sprzyjają nadwadze

Organizm pozbawiony poprzez stosowanie głodówki energii dostarczanej z pożywieniem spowalnia procesy metaboliczne, a spalanie tłuszczu zachodzi wówczas bardzo wolno. W ciągu dnia powinno się zjeść pięć posiłków. Ja zawsze zalecam jeść częściej i mniej, a nie rzadziej, ale obficie. Najkorzystniej jest jeść śniadanie, obiad, kolację i dwie przekąski. Posiłki należy jadać o stałych porach. Dzięki temu kontroluje się łak- nienie, a także uniknie spowolnienia przemiany materii i nagłych skoków poziomu cukru, czemu sprzyja nieregularne spożywanie po- siłków. Nie podjadaj! Przerwy między posiłkami są potrzebne, by organizm miał czas na trawienie.

Kolejna podopieczna wysłała mi zdjęcie ze swoją metamorfozą, której zajęło tylko 5 miesiący. Oczywiście ciśniemy dalej!  Nie marudziła, że musi się męża zapytać, że to jeszcze nie czas, że brak motywacji! Mama 3 dzieci wzięła sie do ciężkiej pracy! Do lata będzie mega wyglądać. I najważniejsze, że bez Shake i Sztucznych suplementów. Współpraca tylko skype, a treningi 2 razy w tygodniu na Skype. Oczywiście odpowiednia dieta ułożona indywidualnie. Fałdki z pleców znikają, a tkanka tłuszczowa topi się.

 

Jak dieta wygląda? Oczywiście bez ważenia i długiego gotowania. Jadłospis jest dopasowany jest do Twoich oczekiwań lub będe szukać słabych punktów u Ciebie, których stopniowo będziemy sie pozbywać. Przede wszystkim trenując razem 2 razy w tygodniu, mamy stały kontakt, wiec oznacza to stałą motywację, a motywacji w 90 procentach wam jest brak. 

Twoje preferencje są ustalane na konsultacji i uwzględniane i uwzględnione przy tworzeniu diety. Działaj! Nie czekaj, aż bedziesz gotowa, bo nigdy nie bedziesz, a dupa rośnie i to w szybkim tempie. 

Zima pokaże co zrobiłaś latem – DZIAŁAJ 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk