Metamorfoza w 2 miesiące

PŁASKI BRZUCH DO LATA - METAMORFOZA W 2 MIESIĄCE GOSIA KLOS

Współpraca tylko online – napisz na m.klos@mataleo.eu

Zadzwoń na 00447825268743 

Metamorfoza w 2 miesiące. Kolejna podopieczna wysłała mi zdjęcie ze swoją metamorfozą, której zajęło tylko 2 miesiące. Oczywiście ciśniemy dalej. Na podstawie wieloletnich badań i obserwacji stwierdzono, że u osób z otyłością brzuszną, jak również u osób o prawidłowym ciężarze ciała, lecz o znacznym nagromadzeniu tłuszczu w tej okolicy, choroby zdarzają się o wiele częściej. Otyłe osoby rzeczywiście żyją krócej. Otyłość pośladkowo-udowa nie niesie ze sobą większego zagrożenia dla zdrowia. To ty decydujesz jak będziesz wyglądać za pare tygodni. To ty decydujesz czy będziesz zdrowa za pare lat. Uwierz mi, że wydasz pózniej więcej pieniędzy niż teraz współpracując ze mną. Nie musisz wychodzić z domu, żeby schudnąć! Tak pracuje ze wszystkim, a efekty widzisz na zdjęciach.

Napisz do mnie       m.klos@mataleo.eu

Choroby tarczycy i cukrzycy nie przeszkodzi nam z dążeniu naszego celu. Nie marudziła, że musi się męża zapytać, że to jeszcze nie czas, że brak motywacji! Mama 2 dzieci wzięła sie do ciężkiej pracy! Do lata będzie mega wyglądać. I najważniejsze, że bez Shake i Sztucznych suplementów. Współpraca tylko skype, a treningi 2 razy w tygodniu na Skype. Oczywiście odpowiednia dieta ułożona indywidualnie. Fałdki z pleców znikają, a tkanka tłuszczowa topi się.

Jak dieta wygląda? Oczywiście bez ważenia i długiego gotowania. Jadłospis jest dopasowany jest do Twoich oczekiwań lub będe szukać słabych punktów u Ciebie, których stopniowo będziemy sie pozbywać. Przede wszystkim trenując razem 2 razy w tygodniu, mamy stały kontakt, wiec oznacza to stałą motywację, a motywacji w 90 procentach wam jest brak. 

Twoje preferencje są ustalane na konsultacji i uwzględniane i uwzględnione przy tworzeniu diety. Działaj! Nie czekaj, aż bedziesz gotowa, bo nigdy nie bedziesz, a dupa rośnie i to w szybkim tempie. 

Zima pokaże co zrobiłaś latem – DZIAŁAJ 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk