Jak zgubić brzuch po ciąży – wskazówka 3

Współpraca tylko online – napisz na  –   m.klos@mataleo.eu

Zadzwoń na 00447825268743

Metamorfoza w 3 miesiące – DZIAŁAJ OD DZIŚ. Tyle jest sposobów i metod na szybkie schudnięcie. Koleżanka mówi- ła Ci o kapuście, głodówkach i piciu wody… Tygodniami jadłaś same owoce, ale czy ? Chcąc zrzucić kilka kilogramów, zaczynasz stosować dietę. Zaczynasz zastanawiać się, czy dieta będzie skutecz- na i czy nowe menu pomoże Ci schudnąć i utrzymać wagę. Należy tu nadmienić, że niektóre produkty wcale nie muszą tuczyć, a inne od- chudzać. Jak więc jest naprawdę, co faktycznie pomaga schudnąć? A co wręcz przeciwnie pomimo wielu opinii, tuczy?

W CIĄGU TYGODNIA DOSTANIESZ 2-3 WAŻNE WSKAZÓWKI O ODCHUDZANIU. ŚLEDZ MÓJ BLOG CODZIENNIE I UDOSTĘPNIJ GO NA MAXA

WSKAZÓWKA 3.

Od ziemniaków się tyje

Ja kocham jeść ziemniaki, wszystkie ziemniaki. Wbrew powszechnym opiniom ziemniaki nie tuczą. 100 g ziemniaków dostarcza organizmowi 90 kcal w postaci lekkostrawnych i do- brze przyswajalnych węglowodanów, zwłaszcza skrobi. Istotny jest dodatek do ziemniaków, czyli wszelkiego typu sosy i mięsa. To one tuczą, gdyż są wysokokaloryczne. Ziemniaki są bardzo zdrowe. Dzięki dużej zawartości składników mineralnych o charakterze zasadowym, równoważą kwasotwórcze oddziałowanie na organizm produktów zbożowych i mięsnych.

Dla kobiet w ciąży, które chcą zgubić brzuszek muszą zacząć jeść 2000 – 2500 tys kcal dziennie. Odstawić produkty wzdymające brzuch typu groch czy fasola oraz sojowe produkty. Kluski i ryż nie tuczą, a szybko dają długotrwałe uczucie sytości. Nie należy jednak przekroczyć 150 g (po ugotowaniu) dziennie ani doda- wać do nich zbyt dużo tłuszczów i sosów. Od makaronu jedzonego w rozsądnych ilościach nie utyjemy, ale kobiety z dużym brzuchem jedzą tylko brązowe makarony. Tuczące jest połączenie makaronu z tłustymi, zawiesistymi sosami, tłustym mięsem czy serem. Należy więc makaron zjadać z lekkimi sosami albo z warzywami.

Kolejna podopieczna wysłała mi zdjęcie ze swoją metamorfozą, której zajęło tylko 5 miesięcy. Oczywiście ciśniemy dalej!  Zacisnęła zęby i spełniła swoje marzenie. Mama 3 dzieci wzięła sie do ciężkiej pracy! Do lata będzie mega wyglądać. I najważniejsze, że bez Shake i Sztucznych suplementów. Współpraca tylko skype, a treningi 2 razy w tygodniu na Skype. Oczywiście odpowiednia dieta ułożona indywidualnie. Fałdki z pleców znikają, a tkanka tłuszczowa topi się.

 

 

Jak dieta wygląda? Oczywiście bez ważenia i długiego gotowania. Jadłospis jest dopasowany jest do Twoich oczekiwań lub będe szukać słabych punktów u Ciebie, których stopniowo będziemy sie pozbywać. Przede wszystkim trenując razem 2 razy w tygodniu, mamy stały kontakt, wiec oznacza to stałą motywację, a motywacji w 90 procentach wam jest brak. 

Twoje preferencje są ustalane na konsultacji i uwzględniane i uwzględnione przy tworzeniu diety. Działaj! Nie czekaj, aż bedziesz gotowa, bo nigdy nie bedziesz, a dupa rośnie i to w szybkim tempie. 

Zima pokaże co zrobiłaś latem – DZIAŁAJ 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk