Przejdź ze mną metamorfozę! Bądź Piękna

Dietetyka, Gosia Klos, Treningi On-line

Współpraca na m.klos@mataleo.eu

Przejdź ze mną metamorfozę! Bądź Piękna. Dostaje od was takie wiadomości – Jestem osobą otyłą. Otyłość jest chorobą. Człowiek jest otyły całe życie i musi umieć opanować tę otyłość. Jak opanować jedzenie? Mam efekt jo-jo. Muszę zgubić 20 kg. POMOCY!

Pozwól sobie wydobyć Twoje piękno i naucz się, jak robić to samodzielnie.  Odkryje przed Tobą tajniki odżywiania i treningu w domu, a po 3 miesiącach nie poznasz sie sobie, zobaczysz się w zupełnie nowym świetle. Poddaj się przemianie i wydobądź swoje naturalne piękno! Lato nadchodzi, a 3 mielące to akurat idealny czas aby zmienić sie na dobre.

 

Poznaj moją kolejną podopieczną z którą pracuje 3 miesiące online treningi Skype. Dieta dobrana indywidualnie dobrana. Ostatnie czasy mody na szczupłą sylwetkę powoduje, że chętniej sięgamy po coraz dziwniejsze diety, które nie są poparte badaniami. Bezkrytycznie wierzymy, że istnieją cudowne metody, które umożliwią nam pozbycie się zbędnych kilogramów w krótkim czasie. Niestety nie zastanawiamy się ani nad zasadnością ich stosowania, ani nad często absurdalnymi teoriami głoszonymi przez ich autorów…

A to wszystko dlatego, że chcemy za wszelką cenę szybko i skutecznie schudnąć, ale niestety tylko tracimy dużo pieniędzy, a kilogramy i tak po jakimś czasie wrócą! I tak jest! Dużo dostaje od was wiadomości z takim informacjami, efekt jojo to niestety ale większa zdolność do łapania chorób, bo wasza gospodarka non stop szaleje i nie wie w którą stronę iść, a co najgorsze sięgamy po suplementu nieznanego pochodzenia.

Współpraca na  

m.klos@mataleo.eu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk