Dobry trening na Twoje Plecy i Nogi – VIDEO

trening na kręgosłup w domu i na siłowni - Gosia Klos

Dobry trening na Twoje Plecy i Nogi – VIDEO. Połącz te najlepsze ćwiczenia z TRENINGIEM na ramiona  uzupełnij dietę bez tłuszczu i cukru, aby przyspieszyć proces. Pamiętaj, aby w codziennych planach żywieniowych włączyć pokarmy spalające tłuszcz brzucha, ponieważ jedzenie nadal stanowi 80% generowanych przez Ciebie wyników. Czyli 25 % białka takich jak piersi z kurczaka lub biały ser.

Wykonaj kolejno 3 zestawy następujących ćwiczeń (jako obwód). Wykonuj każde ćwiczenie dla określonej liczby powtórzeń z niewielkim lub zerowym odpoczynkiem pomiędzy ćwiczeniami.

Reszta 60 do 90 sekund między seriami. Cały trening  trwa mniej 20 minut.

1. Ćwiczenie Supermana. Aby zacząć, połóż się na podłodze lub matę do ćwiczeń. Wyciągnij ręce całkowicie nad głowę i połóż obok uszu. Jednocześnie ściśnij pośladki i unieś ręce, nogi i klatkę piersiową z podłogi. Przytrzymaj najwyższą pozycję przez 1 do 2 sekund.

 

2. Boczna deska z nogą do boku. Połóż się na lewym boku z prostymi nogami. Podeprzyj się prawym przedramieniem, aby twoje ciało tworzyło prostą linię. Podnieś biodra w powietrzu do góry, tworząc linię prostą od kostek do ramion i utrzymuj kręgosłup. Utrzymując stabilny tułów, podnieś górną nogę. Bez zmiany kąta ciała, przynieś kolano do klatki piersiowej. Przerwać na 1 do 2 sekund, a następnie powrócić do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10-12 powtórzeń przed przełączaniem i powtarzaniem na drugą stronę.

3. Pies skierowany w dół. Aby rozpocząć, zejdź do deski. Narysuj swój pępek w kierunku kręgosłupa i zacznij angażować pośladki. Twoje ciało powinno tworzyć linię prostą od głowy do pięt. Powoli wydychaj i przesuwaj wagę do tyłu, przesuwając biodra w górę i w tył. Kontynuuj ruchy ciała, aż utworzyć odwrócone V, pozwalając głowie luźno powiesić między ramionami. Trzymaj nogi wyciągnięte i pamiętaj o utrzymaniu prostych pleców. Przytrzymaj przez 1-2 sekundy. Kontynuuj w przód iw tył przez 10-12 powtórzeń, zanim przejdziesz do następnego ćwiczenia.

 

 

4. Plank. Ćwiczenie to nie tylko wzmacnia kręgosłup, ale również działa na klatkę piersiową i ramiona. Na początek zacznij od deski w łokciach bezpośrednio pod ramionami. Twoje ciało powinno tworzyć linię prostą od głowy do pięt. Przesuń prawą rękę w standardową pozycję push-up, a następnie przenieś lewą rękę w standardową pozycję push up. Wróć do pozycji wyjściowej, opuszczając prawe przedramię, a następnie lewe przedramię. Powtarzaj, aż wykonasz 10-12 powtórzeń z każdej strony.

 

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk