Ramiona – Nowy Trening – VIDEO

Trening na ramiona w domu i na siłowni - Gosia Klos

Ramiona – Nowy Trening – Video. Niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, czy kobieta, każdy z nas pragnie mięśni na  ramionach. Dla mężczyzn może to być nieco więcej mięśni, podczas gdy dla kobiet może to być dążenie do większej definicji. Niezależnie od przypadku czy wieku ważne jest, aby nauczyć się podstaw jak trenować mięśnie ramion, a jednocześnie utracić z nich tłuszcz.

Podczas gdy istnieją pewne ćwiczenia, które mogą wyrzeźbić mięśnie, jednym z najważniejszych składników każdej zmiany  jest opowiednie odżywianie.

Zrównoważona dieta będzie szczytem sukcesu w każdym przedsięwzięciu, które ma na celu osiągnięcie pewnego rodzaju pozytywnej zmiany w ciele, ale jeśli chcesz dodać ćwiczenia do rutyny treningowej ten artykuł jest dla ciebie. Możesz kliknąć tutaj po inne ćwiczenia treningowe.

1. Biceps.

Posiadanie większej ilości mięśni nie tylko zwiększa metabolizm, ale i zdolność spalania tłuszczu.  Trzymaj łokcie blisko tułowia i zegnij dłonie, aż będą skierowane do przodu. To będzie Twoja pozycja wyjściowa. Podczas gdy ćwiczenie to można wykonać za pomocą sztangi lub pary hantli, maszyna do kabli w tym scenariuszu oferuje dużo bardziej stabilne podejście. Mocno ściskając uchwyty i skupiając się na skurczu mięśnia dwugłowego w tym konkretnym zakresie ruchu, który jest wymuszany przez kable, zapewnia on największą aktywację bicepsów.

2. Wyciskanie hantli do góry – barki.

Nacisk na ramię jest świetnym ćwiczeniem dla ramion, ponieważ tworzy „okrągły” wygląd na górnej części ramion i ładnie obejmuje barki. Wyciskanie hantli do góry barku aktywuje więcej mięśni i pomaga budować siłę.  To świetne ćwiczenie, ponieważ jest fantastycznym budulcem mięśni barków. Upewnij się, że kręgosłup jest prosty i zrób 15 powtórzeń 4 serie. Zacznij od 1 kg.

3.Triceps.

Posiadanie jędrnych ramion daje proporcjonalne spojrzenie na całe ciało. Jednym z najczęstszych sposobów ćwiczeń na triceps jest z hantlami w jednej ręce.  Stań prosto i trzymaj hantle nad głową, utrzymuj ciało w napięciu. Upewnij się, że twoje łokcie są zablokowane i wyciągnij ciężar prosto do góry. 2 kg będzie ok 3 serie po 15 powtórzeń.

 

4.Kettlebell

Ćwiczenie z  kettlebell zmusi cię do użycia wszystkich mięśni w górnej części pleców, ramion i nóg tym samym pracując również nad twoimi pośladkami. Kiedy zejdziesz na dół z przysiadu ciała, wymachuj kettlebellem pomiędzy nogami. Miej kontrolę nad kettlebell i zrób 2 zestawy 15 powtórzeń 4 serie.

Ramiona – Nowy Trening – VIDEO. Te 4 ćwiczenia pomogą Ci w ujędrnieniu ramion, ale z doświadczenia wiem, że musisz pracować nad całym ciałem klatka, nogi, plecy. Do tego odpowiednia dieta i cardio. Tego jest dużo, ale tak to wygląda. Nie ma nic na skróty. Praca i cierpliwość, a osiągniesz swój Twój cel. Powodzenia.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk