7 Minutowy Trening – VIDEO

Trening na pośladki w 7 minut w domu i na siłowni - Gosia Klos

7 Minutowy Trening – VIDEO. Każda kobieta marzy o idealnym ciele, ale po 40 – stce może być naprawdę trudno stracić dodatkową wagę i zbudować mięśnie. Wymaga konsekwencji, ciężkiego treningu, odpowiedniej diety i dużej motywacji. Tylko ci, którzy naprawdę tego chcą, mogą to osiągnąć. Jeśli jesteś jednym z nich, jestem tutaj, aby ci pomóc. Przedstawiam Ci 7-minutowy trening, który pomógł licznym kobietom po 40 roku życia.

Musisz tylko wykonywać następujące ćwiczenia codziennie, a po kilku tygodniach zobaczysz wyniki. Pamiętaj o rozgrzewce i rozciąganiu na koniec treningu.

1.Wznosy bioder do góry. Wyciągnij kolana w górę, gdy leżysz na plecach, a stopy połóż na ziemi. Podnieś swój tyłek z podłogi do góry, ramiona są ułożone wzdłuż ciała. Ściśnij pośladki mocno w górnej części ruchu i popchnij biodra tak wysoko, jak się da. Zrób to dziesięć razy 3 serie.

2.Przysiady. Zacznij od stóp rozstawionych na szerokość barków, a twoja klatka piersiowa będzie trzymana i opuszczana. Wyciągnij ręce prosto przed siebie. Następnie zjedz nisko na dół, a twoje uda są równoległe do podłogi,  kolana ni wychodzą po za palce. Przytrzymaj tę pozycję przez kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz to 20 razy 3 serie.

3.Przeskok do przodu. Stań stopami na szerokość ramion, a palce u stóp lekko ustawione na zewnątrz. Następnie należy ugiąć kolana i przykucnąć, aż nogi znajdą się pod kątem 90 stopni. Dotknij ziemi palcami i podskocz w powietrzu. Powtórz te ćwiczenia dziesięć razy 3 serie.

4.Pajace.Twoja pozycja wyjściowa stoi ze stopami razem i rękami po bokach. Następnie podnieś ręce do góry nad głową, jednocześnie podskakując, aby rozłożyć stopy ponad dwa razy większą od siebie. Przywróć ciało do pozycji wyjściowej. Zrób 10 razy po 3 serie.

 

Te ćwiczenia może każdy zrobić, osoby początkujące, osoby po 40 czy 50. Musisz mieć zdrowe kolana i kręgosłup i przy pajacach nie ważyć 120 kg. Dodaj do tego odpowiednie żywienie i bądź cierpliwą. Nie od razu Rzym zbudowano. 

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk