Dieta Spalająca Twój Brzuch – Talia i Boczki

Brzuch I talia

Dieta nie musi być nudna czy monotonna. Może być dopasowana do twoich potrzeb i twoich celów. Najważniejszym aspektem każdej diety na brzuch jest nie przekraczać 300 kcal w posiłku i regularność tej diety powinno być zawsze o tych samych porach.

Mając ponad 20 lat doświadczenia z paniami na treningach wiem, że bez odpowiedniego treningu i odpowiedniego żywienia nic nie zrobisz i nic się nie zmieni. Ja przygotowując się do zawodów BJJ w wieku 49 lat musiałam zrobić wagę i schudnąć 5 kg w 6 tygodni, a zgubiłam 9.5 kg. Nadal wagę utrzymuję, bo ćwiczę codziennie cardio plus siłownia.

Zrobiłam sobie też 3 miesięczny okres bez mięsnego jedzenia tylko warzywa i dużo kaszy jadłam. Było mi lekko, ale nie miałam tyle siły co wcześniej. Na pewno się oczyściłam i pozbawiałam ciężkiego żołądka.

Pyszna dieta na Twój Brzuch zależy od ciebie, czyli jakie produkty ty lubisz i ty będziesz je akceptować. Lodami ci 4 zasady, które musisz zmienić w swoim odżywianiu. Przetrwaj okres 1 miesiąca i daj znać.

1. Nie jedz w ogóle pieczywa, produktów z białej mąki. Zamiast tego zmień na płatki kukurydziane bez cukru lub płatki owsiane 30 g, 150 g dowolnych owoców, rodzynki i mleko kozie.

2. Nie jedz po 18.00 dla mnie idealnie zadziałało, ale piłam dużo wody. Czyli 12 godzin byłam na czystce dietetycznej. Na początku czułam jak mnie wszystko zjada od środka, ale w ten sposób też usówamy grzybicę z organizmu. Grzybica to nic innego jak żalą dieta z wysoko przetworzonymi składnikami w posiłkach.

Jeśli masz dużą ochotę na słodycze to jest znak, że organizm jest zagrzybiony, gdyż podstawowym składnikiem drożdżakowym jest cukier.

Ja do swojej diety stosowałam zioła z łupin orzecha, który mi bardzo pomogło w przygotowaniach na turniej w BJJ.

3.Ćwicz codziennie. Ja to jestem sportowym świrem, ale tak już mam od ponad 20 lat i tego już nie zmienię.U ciebie zaczynając od 2 razy w tygodniu będzie idealnie i to od rana na czczo 20 minut na początku.

Kliknij tutaj po trening.

Ćwiczenie jest bardzo proste. Dotknij prawą ręką lewego kolana i tak zrób z drugiej strony 15 razy 3 serie.

4. Największy problem u wszystkich kobiet jest regularność i motywacja. Jeśli nie widzisz szybko efektów to rezygnujesz, a to tak nie działa. Efekty tego programu zobaczysz szybko, ale musisz przetrwać pierwszy tydzień i później pójdzie z górki.

Zawsze powtarzam, ze nawet jeśli zgubisz 1 kg to już jest duży sukces, a jak zgubisz 5 kg to mega motywacja na kolejne kilogramy. Do dzieła i walcz o siebie.

Powodzenia Twój trener Gosia Kłos

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk