Zrób 2 minuty 2 Ćwiczenia na Noc

Odpowiednie ćwiczenia dolnej części ciała mogą budować twoje mięśnie, które nadają nogom stonowany, seksowny wygląd. Przekonaj się o tych ćwiczeniach wykonując je w 2 minuty na noc. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć systematycznie przez 2 miesiące, dodając również cardio. Następnie powtórz całą sekwencję do trzech razy, aby poczuć lekkie parzenie w udach i zobaczyć rezultaty.

Oczywiście dodając do swojego planu odpowiednie jedzenie, regularne posiłki i picie 2-3 litry wody, wspomoże twój wygląd. Zacznij od weekendowej przemiany czyli bez mięsa i chleba na samych warzywach i owocach co 304 godziny po 300 gram w posiłku i zobaczysz płaski brzuch bez cellulitu.

1.Piewrsze ćwiczenie jest bardzo proste. Połóż się na boku z nogą ugiętą. Unieś drygą nogę nie dotykając podłogi. 3 serie po 12 powtórzeń.

2.Drugie ćwiczenie też jest prosi, bo jest w tej samej pozycji. Jedna noga jest ugiętą, a druga wyprostowana, którą machasz do góry i dołu. 3 serie po 15 na każdą nogę.

Możesz również tą noga zrobić koła, wybór należy do ciebie. Poczujesz lekkie pieczenie, ale się tym nie zrażaj, bo jak nie boli, to ne ćwiczy. Dla mnie najważniejsze jest systematyka, dyscyplina, którą od ponad 20 lat wyrobiłam sobie w tej pracy. Maiłam dobrych nauczycieli i trenerów, którzy zawsze powtarzali, że wszystko co mogę osiągnąć to tylko pracą, ale systematyczną pracą.

Najwięcej czasu mamy wieczorem, więc najlepiej zrobić te ćwiczenia przed snem nawet na łóżku. Napić się wody i sen będzie mocniejszy i spokojniejszy.

Zostaw łapkę w górę, niech pomaga innym.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk