Brzuch – poświęć 20 min Treningu – Zobaczysz Szybki Efekt

Brzuch i pośladki to dwie części ciała, którym poświęca się więcej uwagi, jeśli chodzi o ćwiczenia, ponieważ wszyscy chcemy pochwalić się jędrnym brzuchem i mocnymi pośladkami. Więc trzeba z nimi się uporać, ale to jest kwestia czasu i cierpliwości.

Ja w każdym artykule piszę o tym, że potrzebny jest czas na rezultaty, a jeśli ważysz naprawdę dużo już kiedyś się odchudzałaś to na pewno będzie ciężej ze wszystkim. Nie oszukujmy się ale organizm zapamiętał, że już się odchudzałaś i drugim razem nie pójdzie tak łatwo.

Wszystkie wyzwania są ciężkie i nikt nie powiedział, że będzie lekko, Nikt nie powiedział, że zaraz schudniesz i będziesz miała płaski brzuch, długie nogi i wypięte pośladki, a jesteś niska i ważysz 100 kg. Jeśli dasz sobie 2 lata przemiany ze sobą to jesteś wygraną.

Cierpliwość i zobaczysz, że góry przeniesiesz, a dziś mam dla ciebie 20 min ćwiczeń, które możesz wykonać wolnym czasie. Zaczynamy!

1.Skoki do przodu lub możesz sobie po porostu dać krok do przodu prawą nogą i lewą naprzemiennie 2-3 minuty z odpoczynkiem.

2.Zamiast tych podkładek pod stopy, możesz dać sobie zwykłe ręczniki lub przekładać pięty parwą i lewą przez 2 minuty.

3.Z tym ćwiczeniem też możesz zamienić na ręcznik i zrobić przez 1 minutę.

Ten cały zestaw powtórz 2 -3 razy i staniesz się silniejsza. A zobaczysz jak podłogi będą wyczyszczone hihi

Powodzenia i proszę o łapki w górę i udostępnianie moich artykułów to pomoże mi rozwijać firmę i przygotowywać nowy ćwiczenia i porady. Dziękuję

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk