Ćwiczenia na Zmniejszenie Cellulitu – za Darmo – Gosia Klos

Ćwiczenia na Zmniejszenie Cellulitu – za Darmo – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Wiele dojrzałych h kobiet i młodych dziewcząt wie, że cellulit to chropowata skóra pokrywające twoje ciało, których wielu wstydzi się pokazywać na plaży czy nawet w łóżku przed swoim partnerem. Najczęściej pojawia się na udach i pośladkach, ramionach oraz rzadziej na brzuchu. To nie tylko estetyczny defekt skóry, ale także problem zdrowotny.

Co to jest? Jest to stan organizmu, w którym mikrokrążenie zostaje przerwane w warstwie podskórnej, co ostatecznie skutkuje widocznym problemem skórnym.

Aby pozbyć się tego problemu, potrzebujemy całego zestawu ćwiczeń, które wpływają na stan wewnętrzny organizmu i powodują widoczną poprawę na skórze. Cellulit to głównie problem spowodowany prowadzeniem niezdrowego trybu życia. Istnieje wiele innych czynników, które mogą prowadzić do jej pojawienia się, takich jak dziedziczność lub brak równowagi hormonalnej.

Brak aktywności fizycznej, niezdrowe odżywianie, ciągły stres w pracy ostatecznie wpływają na wygląd i stan wewnętrzny organizmu. Istnieje kilka skutecznych sposobów na pozbycie się skórki pomarańczowej – masaż, owijanie, kosmetyki. Doskonałe efekty można również osiągnąć wykonując w domu ćwiczenia antycellulitowe na nogi i pośladki.

Umiarkowane obciążenie przywróci elastyczność skóry, zmniejszy ilość podskórnej tkanki tłuszczowej i wymodeluje problematyczne obszary. Dziś pokaże Ci jedno z wielu ćwiczeń, które pomogą Ci pozbyć się cellulitu. Sprawią, że uda i pośladki będą napięte i smukłe, a skóra elastyczna.

Przewiń w dół, aby poznać szczegóły.

Kliknij tutaj po resztę ćwiczeń.

1.Ćwiczenie w klęku podpartym.

Ustaw się w klęku podpartym na macie. Utrzymuj prawe kolano ugięte pod kątem 90 stopni i zegnij stopę, unosząc kolano, aż znajdzie się na poziomie biodra. – Opuść kolano, nie dotykając podłogi i powtórz podnoszenie. Po wykonaniu powtórzeń na prawą nogę, zmień nogi. Zrób 4 serie po 20 powtórzeń. Resztę ćwiczeń znajdziesz po wyżej w linku.

 

Ćwiczenie antycellulitowe - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk