Płaski Brzuszek po ciąży – Video – Gosia Klos

Płaski Brzuszek - 8 minut ćwiczeń

Płaski Brzuszek po ciąży – Video – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Największym problemem w czasie ciąży i po jest brzuszek. Powtarzam zawsze moim paniom, że jeśli dostaniecie zielone światło od swojego lekarza aby ćwiczyć to dlaczego macie siedzieć w fotelu i zajadać się smakołykami.  W przedświadczeniu każdej kobiety kiedy jet w ciąży jest lenistwo i błogie czekanie na rozwiązanie. A pózniej mamy 20 kg na plusie, ogromny brzuch.

Przecież ciąża to nie wyrok, też można ćwiczyć odpowiednim planem. Pracuje z wieloma paniami w ciąży i nie ma  z tym problemu. Kliknij tutaj aby skontaktować się ze mną w sprawie współpracy.

Kiedy już urodziłaś naturalnie, możesz spokojnie po 6 tygodniach jeżeli wszystko jest w porządku, możesz zacząć działać. Zacznij od rozgrzewki 10 minutowej, ćwicz z obciążeniami, a na końcu wykonaj te dwa ćwiczenia na brzuszek.

1.Skręty boczne z wznosem do góry.

Połóż się na macie na plecach z nogami ugiętymi – Przyjmij pozycję mostu, unosząc biodra, tworząc prostą linię od ramion do kolan – Trzymając dłonie złożone nad kolanami, wyprostuj ramiona tak, aby wskazywały na sufit – Z napiętym kręgosłupem  i bez przesuwania bioder, obróć ramiona i górną część ciała w lewo, a następnie z powrotem na środek – Obróć w prawo, a następnie z powrotem na środek – Zrób 3 serie po 10 na każ∂ą stronę.

 

Płaki Brzuszek - Viseo https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

2.Wznosy nóg leżąc na boku.

– Połóż się płasko na prawym boku z nogami złączonymi. – Połóż prawą rękę trzymaj na macie, a lewą za głową. – Trzymaj nogi prosto. Stopniowo unieś nogi złączone do góry. Nawet jak ci się nogi rozłączą to się nie mart dojedziesz do wprawy po kilku seriach. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na stronę.

Ćwiczenia na brzuszek po 2 minuty na każde ćwiczenie – plus 4 minuty rozgrzewki, to wspaniały czas aby zacząć dzień od właśnie takiego planu.

Brzuch - Boczne unoszenie nóg leżąc

Daj znać jaki Ci idzie pisząc w komentarzu. Powodzenia.

Mam dla was niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk