Co Twój Kolor Moczu Mówi o Twoim Zdrowiu

Produkujemy 1-1,5 litra moczu dziennie. Ta ciecz ma zwykle czysty, żółty kolor, który może zmieniać się pod wpływem różnych czynników. Kolor może stać się wyraźniejszy, bardziej przejrzysty lub ciemniejszy. Wszystkie te zmiany wskazują na jakąś zmianę w ciele, która może być poważnym powodem do niepokoju. Dlatego powinnaś nauczyć się rozpoznawać, co twój kolor moczu mówi o twoim zdrowiu.

Kolor moczu zależy od spożywanego pokarmu, płynów, które pijesz i innych czynników. Niezależnie od tego, co to jest, może ujawnić wiele na temat ogólnego stanu zdrowia. Mocz jest wydzielany przez nerki, organ odpowiedzialny za filtrowanie odpadów i toksyn z organizmu. Po wytworzeniu jest przekierowywany do pęcherza moczowego przez cewkę moczową. Gdy mocz wypełnia pęcherz, uruchamia mechanizm uwalniania, który powoduje oddawanie moczu.

Odpowiednie oddawanie moczu jest niezbędne dla zdrowia, ponieważ pozwala na usunięcie niepożądanych substancji z organizmu. Normalny kolor jest żółty, ale może stać się przezroczysty, brązowy, różowy lub czerwony z powodu wielu czynników, dlatego wielu lekarzy polega na kolorze, aby określić stan zdrowia pacjentów i dlaczego musisz wziąć mocz test w celu wykrycia problemów zdrowotnych.

Oto, co ujawnia twój kolor moczu na temat twojego zdrowia: zapisz sobie ten artykuł

PRZEJRZYSTY MOCZ

Czysty i przejrzysty mocz oznacza, że pijesz trochę za dużo wody. Potrzebujesz 1,5-2 l. wody dziennie, aby pozostać nawodnionym i utrzymać kolor moczu w jasnożółtym kolorze. Nie widziałam jeszcze aby ktoś pił za dużo wody. Wręcz przeciwnie jest, za mało pijecie i dlatego chorujecie.

CIEMNY ŻÓŁTY LUB BURSZTYNOWY MOCZ

Oznacza to, że jesteś na drodze do odwodnienia. Natychmiast wypij trochę wody, aby przywrócić kolor moczu.

BRĄZOWY MOCZ

Brązowy mocz jest często objawem choroby wątroby.

RÓŻOWY MOCZ

Może oznaczać dnę moczanową (czerwonoróżową barwę wywołują moczany). Kolory te wskazują na obecność krwi w moczu, co stanowi poważny powód do niepokoju i powinien zostać sprawdzony przez lekarza.

TERAZ, ŻE WIESZ, CO KOLOR TWOJEGO MOCZU OZNACZA. SPRAWDZAJ OD CZASU DO CZASU, A UNIKNIESZ WIELU CHORÓB.

Pracując na swój stan fizyczny i wygląd pracujesz nie w ciągu 2-4 dni, to się dzieje w ciągu kliku miesięcy lub lat. Wszystkie diety czy treningi muszą być dobrze przygotowane, ale nie myśl, że schudniesz w ciągu 2-4 dni czy 2 miesięcy bez efektu jo-jo.

Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk