Wypadają Ci Włosy i Łamią Paznokcie – Rozwiąż Szybko Problem

Wypadają Ci Włosy i Łamią Paznokcie – Rozwiąż Szybko Problem. Problemy z nadnerczami mogą zdecydowanie wpływać na zdrowie paznokci i włosów, wpływając jednocześnie na jakość snu. Nadnercza to gruczoły wydzielania wewnętrznego zlokalizowane tuż nad nerkami. Te gruczoły produkują hormony, takie jak adrenalina, kortyzol i aldosteron, które kontrolują ciśnienie krwi, poprawiają metabolizm i wzmacniają układ odpornościowy.

Kiedy hormony są odpowiednio uwalniane, organizm jest lepiej przygotowany do radzenia sobie ze stresem, który często jest źródłem poważnych problemów zdrowotnych. Jednakże, jeśli funkcja nadnerczy jest w jakiś sposób osłabiona, spowoduje to zmniejszenie produkcji hormonów, co może być dużym problemem. Na szczęście można to rozwiązać za pomocą prostego naturalnego środka, który pokażę, jak przygotować się dzisiaj.

SKŁADNIKI

Miód organiczny
Liście pietruszki
Imbir
Orzechy brazylijskie
Rodzynki

PRZYGOTOWANIE

Wymieszać orzechy brazylijskie i natkę pietruszki w mikserze, a następnie dodać rodzynki, imbir i miód i dobrze wymieszać. Przenieść mieszaninę do słoika i wziąć 2 łyżeczki rano na pusty żołądek. Aby uzyskać najlepsze wyniki, sugeruję przyjmowanie leku 2-3 razy w tygodniu.

 

Pracując na swój stan fizyczny i wygląd pracujesz nie w ciągu 2-4 dni, to się dzieje w ciągu kliku miesięcy lub lat. Wszystkie diety czy treningi muszą być dobrze przygotowane, ale nie myśl, że schudniesz w ciągu 2-4 dni czy 2 miesięcy bez efektu jo-jo.

Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk