Wypij przed Snem – Usuń Tłuszcz z Jelit – 5 kg

jelita

Wypij przed Snem – Usuń Tłuszcz z Jelit – 5 kg. Napój, który zaprezentuje dzisiaj, może odtruć organizm, wyeliminować tłuszcz w i przyspieszyć metabolizm. Czyste i zdrowe jelita zapewni, że twoje ciało wchłania wszystkie potrzebne składniki odżywcze i utrzymuje je prawidłowo. Mieszanka, którą mam dla Ciebie, powinna być zażywana przed pójściem spać i usunie  tłuszcz z twojego ciała i pomoże Ci stracić do 5 kg. w tym samym czasie!

Oczywiście dodaj do tego na drugi dzień 1h trening cardio, a następny dzień trening w domu lub na siłowni. Napisz do mnie pa plan treningowy na m.klos@mataleo.eu

Regularne spożywanie przetworzonej żywności może hamować prawidłowe funkcjonowanie organizmu i powodować niepożądane problemy, takie jak nadwaga, zaparcia, wzdęcia, gazy i dyskomfort jelitowy. Może to być również przyczyną złego trawienia, zmęczenia i pełnego poczucia nawet po małym posiłku. Na szczęście możesz zmniejszyć wszystkie te objawy i wyeliminować toksyny z jelita grubego za pomocą napoju, który mam dla Ciebie dzisiaj. Przyspieszy metabolizm, poprawi poziom energii, promuje zdrowe ruchy jelit i spłaszczy brzuch.

Napój jest oparty na pietruszce, korzystnym zielu, który jest silnym naturalnym środkiem moczopędnym, który może wyeliminować nadmiar płynów z organizmu. Kiedyś oglądałam program sportowy o piłkarzach i ich posiłkach, to trener który ich prowadził zapytany co jedzą na śniadanie, powiedział, że codziennie jedzą ugotowany korzeń pietruszki więc naprawdę pomaga.

Pietruszka oczyści również twoją krew i jest jednym z najlepszych naturalnych środków przeciwko infekcjom nerek i pęcherza. Zapobiegnie zatrzymywaniu płynów w organizmie i ma silne właściwości przeciwzapalne. Zioło może zwalczać stres i niepokój i jest bogate w flawonoidy. Zawarte w nim lotne oleje mogą zmniejszyć ilość kwasu moczowego w organizmie i zapobiegać wzrostowi i rozprzestrzenianiu się nowotworów i nowotworów.

Oto jak przygotować napój:

SKŁADNIKI

Garść pietruszki

1 cytryna

1 łyżeczka sproszkowanego cynamonu

1 łyżka startego imbiru

1 łyżeczka octu jabłkowego

500 ml.  wody

PRZYGOTOWANIE

Przygotowanie jest proste – wystarczy umieścić wszystkie składniki w mikserze i wymieszać, aż do uzyskania jednorodnej konsystencji. Wypij go przed pójściem spać, a wyniki zaskoczą Cię!

Pracując na swój stan fizyczny i wygląd pracujesz nie w ciągu 2-4 dni, to się dzieje w ciągu kliku miesięcy lub lat. Wszystkie diety czy treningi muszą być dobrze przygotowane, ale nie myśl, że schudniesz w ciągu 2-4 dni czy 2 miesięcy bez efektu jo-jo.

Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk