Chcesz Mieć Nogi Gładkie i Szczupłe – Są 3 Sposoby – Plan na Miesiąc

Chcesz Mieć Nogi Gładkie i Szczupłe – Są 3 Sposoby – Plan na Miesiąc

Aby mieć nogi gładkie i szczupłe przez cały rok, trzeba dbać o nie codziennie, a nie tyko 3 miesiące przed wakacjami. Najlepszym sposobem jest aktywność i to codzienna. Do tego ogranicz lody w wakacje i kanapeczki rano na śniadanie. Plan jest prosty. Ćwicz i ogranicz jedzenie do 4 posiłków w ciągu dnia i napisz do mnie po 4 tygodniach czy ten plan się powiódł.

Pij 3 litry wody z owocami sezonowymi ( ja dodaje maliny i truskawki ).

W tym artykule zaprezentuję Ci kolejny zestaw 3 ćwiczeń, które możesz dodać do Twojego obecnego planu lub zacząć od początku. Zawsze możesz zacząć ćwiczyć czy to jest lato czy zima. Planuj rozsądne zakupy tym bardziej przy tak wysokiej inflacji. Czyli kupuj mniej i nie wyrzucaj jedzenia wtedy i zaoszczędzić pieniążki i będziesz miała wszystko świeże.

Najlepiej mieć swój mały ogródek, nawet na balkonie można posadzić pomidory i mieć zawsze pod ręką produkty, te które lubisz. Trochę chęci i można zdziałać wszystko.

Kliknij tutaj po wyzwanie 30 dni plank.

1.Bardzo proste ćwiczenie – siedząc na krześle unosisz jedną nogę do góry. Połóż obciążenie 1 kg przed kolanami aby poczuć trochę ciężaru. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń na prawą i lewą nogę.

2.Leżąc na plecach, unieś nogę do góry i zrób koła do wewnątrz. Z®ób 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę.

3.Pewnie każdy ma w domu krzesło, a więc możesz je wykożystać do ćwiczeń. Stań przodem do oparcia i zacznij wymach do tyłu prawą nogą w szykim tempie, tak aby nie wyginać kręgosłupa. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk