Jak Powiększyć Pośladki Domowymi Ćwiczeniami

Jak Powiększyć Pośladki Domowymi Ćwiczeniami

Z doświadczenia wiem, że nie każda z was lubi chodzić na siłownię, dlatego od wielu lat prowadzę treningi 1 na 1 w domu online. Domowe ćwiczenia dają dużo prywatności i oszczędzają czas np.dojazdu do klubu. W domu możesz rozwinąć matę i już można ćwiczyć.

Kliknij Tutaj po swój pierwszy trening online 1 na 1 w domu.

Trening własnego ciała to są najlepsze ćwiczenia na świecie. Nie potrzebne są żadne maszyny abyś mogła schudnąć i pozbyć się kilogramów. Ważne jest atmosfera i motywacja, reszta przyjdzie samo.

Dużo z was moje kobitki polega po miesiącu czasu, bo nie widać efektów i kończy swoją przygodę z odchudzaniem. Nie zawsze chodzi o odchudzanie. Z otyłością idą inne problemy np. bóle kręgosłupa czy kolan. Wyobraź sobie, że cały Twój ciężar utzrymują Twoje nogi. Dlatego też puchną.Kolana siadają, biodra siadają, plecy siadają i zamiast ćwiczeniami się odchudzić to Ty leczysz swoje bóle, dlatego też nie widzisz efektów.

Więc zamiast marudzić, że nie ma efektów, pomyślcie o tym, że możecie bez problemów wstać z łóżka, bo cię kolana już nie bolą, że plecy już tak nie bolą jak wstajesz z krzesła i o to tez w tym wszystkim chodzi. Efekty nie przyjdą od razu, ale pozbędziesz się pewnych dolegliwości, które gwarantuje, że zobaczysz po miesiącu czasu.

Zaczynamy 3 ćwiczenia na Pośladki, które wykonaj w domu.

1.Stań na jednej nodze i pochyl się do przodu. Możesz wsiąść butelkę wody.

Zrób 3 serie po 12 powtórzeń na każdą stronę.

2.Uklęknij ze złączonymi stopami. Podnieś hantle i trzymaj je przed klatką piersiową. Zacznij od dwukilogramowego hantla. Możesz stopniowo zwiększać wagę, gdy ćwiczenie stanie się dla ciebie łatwiejsze. To jest twoja pozycja wyjściowa.

Zacznij od przysiadu, z pośladkami do tyłu. Twoje pośladki powinny dotykać pięt, ale nie spoczywać na nich całkowicie. Wróć do pozycji wyjściowej.

Wykonaj trzy serie po 12 powtórzeń.

3.Usiądź na krawędzi fotela i wyciągnij przed siebie prawą nogę. Twoje ręce powinny być przed sobą, skrzyżowane lub wyciągnięte ręce. Zacznij od wstania, opierając się na lewej stopie. Nie opuszczaj prawej stopy.

Zatrzymaj się, gdy osiągniesz pozycję stojącą. Teraz cofnij biodra i usiądź.

Wykonaj trzy serie po 12 powtórzeń.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk