CELLULIT 4 najlepsze ćwiczenia – Gosia Klos

CELLULIT NOGI

CELLULIT 4 najlepsze ćwiczenia – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Cellulit jest dla każdej kobiety koszmarem. Cellulit zniknie tylko ciężką pracą i dużym poświęceniem, ale trzeba także wiedzieć, że dobre ćwiczenia w domu lub na siłowni będą powoli likwidować ten problem .

Na szczęście mam dla ciebie 4 zabójcze ćwiczenia na cellulit , które sprawią, że szybko zniknie!

Ćwiczenie 1 – Wznosy nóg do góry. Połóż się na plecach  i podnieś lewe kolano do góry podnosząc jednocześnie pośladek do góry. Opuść z powrotem do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie na prawej nodze. Należy pamiętać, że tułów i biodra powinny poruszać się za jednym ruchem, a plecy powinny przez cały czas być w linii prostej.  Zrób ćwiczenie po 20x 4 powtórzenia na każdą nogę.

 

Ćwiczenie 2 – Wykroki do tyłu z obciążeniem. Chwycić parę obciążników i trzymać je luźno,  a następnie krok do tyłu prawej nogi tak aby  kolano było pod kątem 90 stopni, a następnie powrót do  pozycji wyjściowej. Powtórz TO ćwiczenie na lewą nogą. Zrób ćwiczenie po 20x 4 powtórzenia na każdą nogę.

 

Ćwiczenie 3 –  Wykroki na stepie. Wchodząc na step zaczynaj od piety, a następnie dostawiaj palce. Stawiaj cała stopę na stopniu. Pamiętaj o prostych plecach i napiętych mięśniach brzucha. Ćwicz tylko w obuwiu, nigdy na bosaka.

Postaw prawą stopę na stepie, a lewą unieś do góry, wykonaj to ćwiczenie na zmianę- prawa i lewa noga. Zrób ćwiczenie po 20x 4 powtórzenia na każdą nogę.

 

Ćwiczenie 4 –  Martwy ciąg dla kobiet na zgiętych nogach.  Zacznij od lekkiego drążka 2 kg i postaw go przed  nogami na szerokości ramion i lekko zgiętymi kolanami. Pamiętaj, abyś się nie garbiła, a plecy muszą zachować naturalną krzywiznę, odwodzenie barków do tyłu to bardzo ważny element w tym ćwiczeniu. Złap pewnym chwycie drążek, oburącz na szerokości barków. Pamiętaj, aby patrzeć cały czas przed siebie.  Oczywiście nie zapomnij o poprawnym oddechu: wydech gdy jesteśmy maksymalnie wyprostowani, wdech podczas opuszczania drążka. Zrób ćwiczenie po 20x 4 powtórzeń.

CZEKAM NA TWÓJ KOMENTARZ POD ARTYKUŁEM.

GOSIA KLOS TWÓJ DIETETYK

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk