Zadbaj o zdrowie z Trenerem osobistym

zadbaj-o-zdrowie-z-rrenerem-osobistym-mataleo-eu-gosia-klos

Lato zbliża się wielkimi krokami. Będziemy zakładać szorty, krótkie spodenki, spódniczki mini i stroje kąpielowe! Już na samą myśl o tym, wiele dziewczyn, wiele pań zdecydowało się zadbać o swoją figurę i poszły na siłownię, czy zaczęło proces odchudzania się.

Zadbaj o zdrowie z Trenerem osobistym

Kilka dni temu zadałam pytanie osobom, które zdecydowały się zapisać na mój newsletter. Otrzymałam od was tyle odpowiedzi, że przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Pięknie za nie dziękuję!!!

Wciąż analizuję wszystkie odpowiedzi i wasze pytania. Potrwa to jeszcze kilka dni zanim zbadam wszystko, jednak już teraz chciałam się podzielić pewnym przemyśleniem, które przyszło mi do głowy po przeanalizowaniu kilkudziesięciu pytań.

Bardzo wiele z was pisało, że największym problemem jest zmobilizowanie się do działania. Zatem, w jaki sposób tego dokonać?

W internecie mamy mnóstwo porad na temat odchudzania się i treningów. Osoby, które ufały takim poradom, w większości przypadków nie mają żadnych lub w najlepszym razie bardzo niewielkie rezultaty. Dlaczego tak jest?

Ano głównym powodem jest to, samodzielnie nie potrafimy najczęściej się zmobilizować. Trudna jest nam zmusić się do samodzielnego działania. Zupełnie inaczej jest, gdy jesteśmy umówieni z trenerem i nie wypada nie pójść na trening 🙂 Innym powodem jest to, że każda z nas jest inna. Jest pani Ania, która systematycznie chodzi na ćwiczenia, ale wciąż nie może pozbyć się oponek. Z kolei pani Basia, schudła ale wciąż wstydzi się pokazać ciało z powodu tzw wiszącej skóry.

Skąd zatem mieć pewność, że to co robicie, aby mieć zgrabną figurę przyniesie rezultaty? Najprostszym sposobem na to, jest skorzystanie z usług Trenera Personalnego.

Trener osobisty nie tylko zmobilizuje nas do działania ale również potrafi zauważyć drobne niuanse, które powodują że nie mamy efektów. Czasami jest to nieprawidłowe wykonywane ćwiczenie lub wręcz cały trening a czasami niewłaściwa dla nas samych dieta. Najczęściej bowiem jest tak, że to właśnie te drobne szczegóły powodują brak efektów. I oczywiście można dochodzić do nich osobiście, metodą prób i błędów jednak jest to bardzo czasochłonne i przeznaczone dla wytrwałych.

Można też pójść krótszą drogą i skorzystać z usług trenera personalnego. Praca z nim znacząco przyspiesza efekty, skraca czas i daje zdecydowanie większą szansę na osiągnięcie wyników. Dlatego rozejrzyj się po okolicy i poszukaj najlepszego dla siebie trenera osobistego. Jedyne co mogę tylko dodać od siebie, to zwróć uwagę czy taki trener tylko pracuje czy też jest prawdziwym pasjonatem swojej pracy.

Zdecydowanie polecam wybrać tego drugiego 🙂

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk