Brzuszek w 5 minut – Ćwiczenia dla Każdego w Domu – Ćwicz ze mną

Brzuszek w 5 minut – Ćwiczenia dla Każdego w Domu – Ćwicz ze mną

Czy zadawałaś sobie pytanie dlaczego masz duży brzuch? Jets wiele czynników dużego brzucha. Jedna z głównych problemów to duża ilość spożywania jedzenia, w tym sosy, cukry czy smażenie potrwa.

Znam osoby, które codziennie rano bez drożdzówki i porannej kawy się nie obejdą, a to kalorie wchodzą w boczusia i brzuch. taka drożdżowka o poranku jest pyszna, ale to mąka i cukier więc się odkłada w brzusiu.

Zamień na płatki owsiane i owoce z mlekiem i zobaczysz płaski brzuch i brak boczków. Ja też lubię takie śniadania, ale wiem, że mi zaraz brzuch wysadzi do przodu i będę czuła się opuchnięta.

Do tego wszystkiego po takim śniadaniu idziesz do pracy lub nie ćwiczysz, a nawet jeśli to spalisz na treningu właśnie tą drożdżówkę, a nie nadmiar tkanki tłuszczowej.

I tak w kółko. Co schudniesz 3 – 5 kg to przytyjesz z 7 kg, bo to efekt jo-jo. Możesz robić taki plan –  w pierwszysm tygodniu usuń ze śniadań drożdzóweczkę, a w drugim tygodniu słodycze i tak stopniowo, aż zobaczysz efekty gwarantowane. Do tego ćwicz rano jak jest za gorąco latem, a jak za zimno ćwicz wieczorem.

Oczywiście nigdy nie wolno nam zapominać, że praca w tym obszarze ma również zalety wykraczające poza estetykę. Posiadanie silnego brzucha pomaga w bólu dolnej części pleców i wspiera kręgosłup, aby łatwiej utrzymać wagę ciała czy nawet chodzenie.

Pierwsze ćwiczenie dla tych, którzy opanowali już 30 sekund deski i mogą przenieść bioderka na boki z prawej i lewej stronie. Jeśli nie, to na początek 20 sekund planku, a po miesiącu dodaj boczne bioderka. 3 serie po 15 powtórzeń.

Ćwiczenie na skośne brzucha. Zamiast piłki można mieć butelkę 1 Litr i na każdą ze stron po 10 powtórzeń 3 serie.

 

Kliknij po więcej ćwiczeń TUTAJ. 1 na 1 online na Skype. Pokażę Ci jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia nie wychodząc z domu. Wykup 1 godzinę ze mną trening.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk