Wzmocnij Plecy Tym Sposobem – Użyj Tego Triku

Wzmocnij Plecy Tym Sposobem – Użyj Tego Triku

Rozciąganie to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego ciała. A czy jest lepszy sposób niż rozpoczęcie dnia od porannych ćwiczeń rozciągających, które przyniosą trwały efekt dłużej niż tylko przez cały dzień.

Istnieje wiele korzyści związanych z rozciąganiem, takich jak poprawa postawy, łagodzenie stresu, zapobieganie kontuzjom, zwiększona elastyczność i zakres ruchu.

Wiele osób, na przykład osoby pracujące przy biurku lub spędzające większość czasu przed komputerem przez dłuższy czas, ma złą postawę. Często jest to wynikiem przeciążonych mięśni pleców i napiętych mięśni klatki piersiowej.

Rozciągając się rano, możesz skupić się na otwarciu i rozciągnięciu tych mięśni w dolnym odcinku pleców. W miarę jak Twoje mięśnie stają się coraz bardziej elastyczne, widoczne będą zmiany w Twojej postawie.

Te poranne ćwiczenia pomogą wyeliminować bóle, których możesz doświadczyć po przebudzeniu. Ból i sztywność są powszechne rano, ponieważ zwiększa się ilość płynu w stawach i krążkach międzykręgowych, gdy ciało leży przez noc poziomo. Rozciąganie się rano pomoże przenieść ten płyn, a także zwiększyć przepływ krwi w całym ciele. W rezultacie będziesz mieć energię, która będzie Cię napędzać przez cały dzień.

Jak w przypadku większości rozciągań, bądź delikatna dla swojego ciała i nie spiesz się. Nie zapomnij oddychać i być obecnym w swoim ciele.

Bardzo prosty ruch przeciągnij się do przodu i tyłu po 12 razy 3 serie.

Bardzo proste ćwiczenie leżąc na plecach. Raz w prawo raz w lewo przenieś kolana. 12 X 3 serie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk