Wyzwanie na 10 DNI Na Pośladki – Nowe Ćwiczenia

levantar-el-trasero

Wyzwanie na 10 DNI Na Pośladki – Nowe Ćwiczenia

Według mnie, mięśnie pośladkowe mogą rosnąć szybciej niż inne mięśnie, jeśli są odpowiednio ćwiczone. Odpowiedni trening i żywienie wraz z regeneracją można zbudować piękne pośladki. W tym planie 10 – dniowym to dopiero wstęp do treningu, który możesz sama sobie ułożyć.

Wiadomo, każdy mięsień potrzebuje bodżca do rozrostu, zmiany treningowe czy obciążenie, intensywność czy żywienie.  Najlepszym ćwiczeniem na pośladki są głębokie przysiady i wykroki ( to bez sprzętu możesz wykonać w domu ). Zacznij od małego obciążenia i zwiększaj po 10 dniach.

Pośladki mogą być ćwiczone 2 razy w tygodniu czyli 8 razy w miesiącu. Muszą mieć czas na regenerację. Wyzwanie, które dziś ci proponuję możesz zrobić 3 razy w tygodniu, ale ćwicz też inne mięśnie, a nie tylko pośladki.

1.Jedno z moich ulubionych ćwiczeń, ale bardzo intensywnych. Możesz sobie zamiast ławeczki wziąć krzesło i zamiast hantli, wodę do picia. Kolana nie mogą wyjść poza palce od nóg. 3 serie po 12 powtórzeń na każdą nogę.

2.Wznosy pośladków do góry ale z obciążeniem. Możesz nawet 5 kg położyć na brzuchu i przytrzymać przez 3 sekundy zacisnąć pośladki i trzymać.

 

Zrób te wyzwanie przez 10 dni i ciśnij dalej. z kolejnym programem, który będę pisać na kolejny tydzień. Obserwuj mój profil. Dziękuje.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk