Bananowy przysmak – Przepis

Bananowy przysmak - przepis

Bananowy przysmak – Przepis. Leczenie przewlekłego kaszlu i zapalenia oskrzeli zawsze stanowiło wyzwanie nawet dla medycyny konwencjonalnej … cóż, mam na to sposób. Ten nowy, naturalny środek zawiera niektóre z najstarszych i najpotężniejszych składników, które łagodzą gardło i płuca oraz leczą kaszel i zapalenie oskrzeli w mgnieniu oka!

Dzięki doskonałym właściwościom miodu i bananów, które są zawarte w recepturze, możesz użyć tego środka zaradczego zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych i cieszyć się jego smakiem!

Wszystko z powodu bólu gardła, złego kaszlu, a nawet problemów żołądkowych można leczyć tą pyszną papką.

Oto jak przygotować:

Składniki:

-400 ml wrzącej wody
-2 średnie dojrzałe banany z kropkami
-2 łyżki miodu

Przygotowanie:

Najpierw obieramy banany i ucieramy je drewnianą łyżką. Nie używaj metalowych sztućców, ponieważ banany mają tendencję do ściemniania w kontakcie z metalem. Następnie umieść banany w garnku i dodaj do nich przegotowaną wodę. Niech mikstura pozostanie przez 30 minut w tym garnku.

Na koniec, gdy papka się ochładza, dodaj miód. Możesz odcedzić mix, jeśli wolisz, żeby był przezroczysty. Ważne jest, aby dodać miód jako ostatni element, aby nie stracił swoich ważnych właściwości we wrzącej wodzie.

Spożywanie:

Pij 100 ml tego leku 4 razy dziennie (łącznie 400 ml dziennie). Ta ilość jest wystarczająca na jeden dzień, a następnego ranka możesz przygotować nową. Pierwsze wyniki to 5 dni.

Doceń naturę więcej i zawsze zwracaj się do niej o bardziej korzystne środki zaradcze! Ja zawsze sobie go robię w okresie zimy i nie przerywam kuracji. Spróbuj i TY. Podziel się tym artykułem ze znajomymi. Niech też skorzystają z tego przepisu. Dziękuję.

Tutaj kliknij po przepis na ciasteczka owsiane.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk