Otyłość u Dzieci – Jak odchudzić Otyłe Dziecko – Nowy Artykuł

metamorfoza Roksany, metamorfoza Gosia Klos

Otyłość u Dzieci – Jak odchudzić Otyłe Dziecko – Nowy Artykuł. Nadwaga i otyłość u dzieci  w Polsce już prawdziwa epidemia. Z raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wynika, że w ciągu ostatnich 20 lat w naszym kraju trzykrotnie wzrosła liczba dzieci z nadwagą w wieku 11-16 lat. Polskie 12-latki są grubsze niż ich rówieśnicy w Europie. Skala problemu jest ogromna i trzeba z tym walczyć. To epidemia wśród dzieci i młodzieży.

Twoim obowiązkiem jest zadbać o swoje dzieci. Zgłoś się do mnie jeśli nie radzisz sobie z tym problemem. Pracujemy z całymi rodzinami aby każdy z nich cieszył się życiem. Najważniejszy jest ruch – treningi, a reszte pójdzie szybko. Napisz TUTAJ

Za nami już -15 kg 👍 Mama Roksany ( lat 13 ) zgłosiła do mnie swoją córkę aby pokonać otyłość i choroby z nią związane 🙏🤗 ćwiczy ze mną od 3 miesięcy🙋🏻‍♀️ Sposobem na otyłość u dzieci jest przyjęcie postawy prozdrowotnej przez całą rodzinę i wzięcie odpowiedzialności wzajemnie za własne zdrowie🏋🏻‍♂️👊

Zdrowe jedzenie i ćwiczenia powinny stać się sprawą całej rodziny🤗😘 nie uwierzycie, ale cała rodzina Roksany wzięła się za siebie treningi online i odpowiednie żywienie 👏 Trenuje z mamą i tatą Roksany online Skype. Ćwiczymy 2 razy w tygodniu. Tata dopiero zaczyna, ale to mama motywuje wszystkich w rodzinie. Postanowiła zainwestować w swoje zdrowie i zdrowie rodziny.

Fakt faktem jest to, że w dzisiejszych czasach co 3 dziecko w Polsce jest otyłe? Dlaczego? Wina jest rodziców. Dziecko samo nie pójdzie do sklepu i nie kupi odpowiednich produktów spożywczych na obiad czy kolacje. Dziecko nie wie czy dany produkt na półce w sklepie jest zdrowy i dobry, a dlaczego ten czy tam ten produkt trzeba kupić. Problem tkwi również w tym, że rodzice też nie wiedzą co jest zdrowe i tanie aby przyrządzić posiłek.

Jeśli masz dziecko otyłe i nie wiesz jak sobie z tym poradzić napisz do mnie na priv 😍

Skorzystaj już dziś i zacznij cieszyć się zdrowym życiem wraz ze swoją rodziną.

Na co czekasz? Skorzystaj z najlepszej oferty Metamorfozy dla dzieci i młodzieży.

 ♦Kliknij Tutaj♦  Zadbaj już teraz ciało swojego dziecka

Twój dietetyk i trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk