8 kg mniej! Nie jedz Tych produktów!

Nie jedz tych produktów -8 kg - Gosia Klos

8 kg mniej! Nie jedz Tych produktów! Powinniście wiedzieć, jakie są dobre i złe cechy żywności, którą spożywamy w naszym codziennym życiu. Jak wszyscy wiemy, że „Zdrowie to Bogactwo”, więc staraj się jeść zdrową żywność CODZIENNIE!

Oto lista 8 produktów, które POWINNAŚ ODSTAWIĆ PO PRZECZYTANIU TEGO ARTYKUŁU!

1.Cukier. Trenuje moje kobitki juz ponad 18 lat i w latach 90 nigdy z tym cukrem nie było problemów, nigdy nie było takiej otyłości jak dziś. Codziennie zgłaszają do mnie o pomoc 100 osób z rozpoznana cukrzyca lub otyłością.Wystarczy, że zamiast cukru użyjesz mód lub w ogóle odstawisz to bedzie duży sukces dla Ciebie. Oprócz tego unika ciastek, herbatników, cukierków itp. Wszystkiego, co zawiera cukier. Sprawdzaj etykiety produktów, a zobaczysz ile naładowane jest prostym cukrem.

2.Pseudo Żywność dietetyczna. Czyli taka typu Organiczna lub Light to najgorsze dziadostwo na rynku. Ostatnio trzymałam chleb graniczny, który miał termin ważności na tydzień. No ludzie kochani! Ja dziękuje za taką organiczną żywność.

3.Mięso produkowane w fabryce. Mięso ostatniego czasu jest ładowane  chemikaliami. Każdy właściciel mniejszego lub większej fabryki zwierząt musi w jakiś sposób chronić swoje zwierzęta przed groźnymi bakteriami, takimi jak na przykład salmonella, kokcydia czy E.coli, i czasem leczyć zwierzęta. Z tego powodu trudno wyobrazić sobie masową hodowlę, gdzie z taśmy w ciągu minuty schodzi kilkaset kurczaków, w której nie stosowano by leków. Mogłabym pisać o tym, bo tema rzeka, ale proponuję zamienić na kliknij w link i poczytaj na temat tej ryby >>> ryby np. łosoś.

4.Napoje gazowane słodkie. Nawet sobie nie wyobrażasz ile jest tam cukru, aspartanu itp. Zamień na wodę i problem rozwiązany!

5.Przyprawy. Ostatnio znalazłam przyprawę do kurczaka, która jej zawartość to 50%  soli !!! Dla mnie osobiście ketchup jest zmodyfikowaną przyprawą do mięs czy innych potraw. Jest mocno przetworzony i pełen cukru. Sprawdzaj etykiety, zobacz co sie dzieje w danym produkcie zanim coś zakupisz!

6.Przetworzone mięso. Spróbuj unikać przetworów mięsnych, ponieważ zawierają sztuczne barwniki, tłuszcz trans, a „takie składniki mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia, ponieważ mogą podnieść poziom cholesterolu i dostarczają nam tylko pustych kalorii z niewielką ilością składników odżywczych”.

7.Tłuszcze uwodornione. Wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia twierdzi, że unika tłuszczów uwodornionych lub częściowo uwodornionych. „Spożywanie ich jest tak nienaturalne dla organizmu, jakbyś miał spożywać plastik – twoje ciało nie wie, co z nimi zrobić” Ja po prostu nie smażę, a oliwa z oliwy dodaje do sałatek i problem rozwiązany.

8.Margaryna i Mix margaryny. Wielu ekspertów używa oliwy lub oleju kokosowego i unika margaryny lub oleju roślinnego. Musisz tylko czytać etykiety i wybierać margaryny (miękkie), które nie mają na opakowaniu napisu „zawiera tłuszcze częściowo uwodornione lub częściowo utwardzane”. Jednakże jak zwykle wskazany jest umiar i złoty środek można osiągnąć stosując naprzemiennie masło i margarynę uwzględniając przy tym swój wiek, preferencje smakowe, a przede wszystkim choroby.

Tak więc unikaj tych produktów, a 8 kg spadnie w ciągu paru tygodni. do Tego dodaj ruch i problemy zdrowotne same się rozwiążą. To nie są cuda! To proste rzeczy na które wy sami macie wpływ wybierając się na zakupy.  Pamiętaj, że to co ty kupisz, Twoja rodzina dostanie i tu zaczynają się schody!

Twój dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk