4 Tygodnie Metamorfoza – Działaj

Plecy i trening w domu - Gosia Klos

Czy wiesz, że ja wiem, co robisz nie tak. Większość z nas tego nie wie. Dlatego nie masz efektów lub waga stoi.  Bo wiedzieć, a robić, to tak, jak ze schodami.  Nie obiecuje, że będzie łatwo, ale mogę obiecać, że będzie warto. Nie zrobię tego za Ciebie, ale dam Ci takie narzędzia, takie rozwiązania, tak nauczę, że po 3 miesiącach sama będziesz widziała co i jak.  będziesz wbiegać.

Czyli kopniak w tyłek gwarantowany!

4 Tygodnie Metamorfoza – Działaj. Oczywiście nie można schudnąć tylko na plecach, ale można skupić się na ćwiczeniach wzmacniających i tonizujących na tym obszarze mięśniowym. Pokażę ci jak! Musisz wybrać odpowiedni pakiet do swojego celu np.chcę ujędrnić pośladki i wzmocnić całe ciało. Najtrudniejsza rzeczywistość utraty wagi polega na tym, że nie można po prostu zakreślić określonego miejsca na ciele i stopić tłuszcz. Potrzeby jest inteligetny trening całego ciała, aby naprawdę spalić tłuszcz, a zobaczysz wyniki bardzo szybko tak jak u moich podopiecznych. To co możesz zrobić, to skoncentrować swoje ćwiczenia wzmacniające i tonizujące na jednym obszarze mięśniowym, aby wyizolować punkt i naprawdę zdefiniować te mięśnie – które w połączeniu z cardio (bieganie), dadzą ci pożądane rezultaty.

Co musisz zrobić? Koniecznie zgłosić sie do mnie na konsultacje.Podczas konsultacji dobiorę dla ciebie sprecyzowany plan żywieniowy, treningowy oraz możemy również potrenować online w domu. Trzeb  pamiętać, że organizm każdego człowieka może inaczej reagować na niektóre pokarmy czy trening, dlatego skuteczna dieta lub trening powinna być przygotowana indywidualnie dla klientki. Na konsultacji porozmawiamy o twoich badaniach lekarski. Jęsli nigdy nie robiłaś to powiem Ci jak i jakie wykonać. Bez nich nie ułożę dla ciebie diety. Badania to podstawa.

Mam pomysł. Po przeczytaniu tego artykułu wjedz  na swoja wagę i zobacz ile ważysz. Jeśli będzie powyżej 80 kilogramów, napisz do mnie i zacznij działać. Pamiętaj, że sukces nie przychodzi łatwo. Trzeba nad nim pracować nawet całe życie. Tak samo jest z utratą wagi. Jednym to przychodzi szybko w 4 tygodnie nie ma boczków, a drugim nawet parę miesięcy, aby coś się ruszyło. Wszystko zależy od wielu czynników np. stan choroby, kontuzje, praca itd.

Ja nie obiecuje cudów, tylko ciężką pracę. Nie będzie łatwo, ale będzie warto.

Napisz do mnie

m.klos@mataleo.eu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk