3 Ćwiczenia na Brazylijskie Pośladki – VIDEO

pupa

3 Ćwiczenia na Brazylijskie Pośladki – VIDEO. Jeśli twoim celem jest utrata tych kilku dodatkowych kilogramów i poprawienie definicji, możesz to zrobić na wiele sposobów, ale nie wszystkie z nich dadzą Ci pożądane i wyniki tak szybko jak  te, które odkryjesz w tym artykule.

Czas trwania i liczba wykonywanych ćwiczeń nie są kluczowymi czynnikami przyczyniającymi się do utraty wagi – ale ćwiczenia, które zdecydujesz się zrobić, będą miały duży wpływ na wynik, aby uzyskać najlepsze wyniki, nie trzeba wykonywać długich sesji cardio w stanie ustalonym ani spędzać godziny na bieganiu. Zamiast tego spróbuj treningu siłowego, aby poprawić swoją siłę, kondycję i skład ciała. Poza szybszym zmniejszaniem masy ciała, trening na wadze na dłuższą metę poprawi Twój metabolizm, zwiększy Twoją beztlenową wytrzymałość, wzmocni mięśnie i pomoże osiągnąć szczuplejszą i jędrniejszą sylwetkę.

Ponadto, korzyści zdrowotne związane z treningiem w zakresie budowania mięsi obejmują poprawę funkcji kości i stawów, gęstości kości, zdrowia serca i płuc, postawy, trawienia i funkcji mózgu. Badania sugerują, że może on pomóc w zapobieganiu i leczeniu cukrzycy typu 2 poprzez zmniejszenie tłuszczu trzewnego i poprawę wrażliwości na insulinę, a także poprawić zdrowie układu sercowo-naczyniowego poprzez obniżenie ciśnienia krwi i obniżenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Ostatnio badanie oceniające wpływ tego rodzaju treningu na metaboliczne ograniczenia stłuszczenia wątroby wykazało, że 12-tygodniowe treningi znacząco zmniejszyły poziom tłuszczu i insuliny u badanych, łagodząc w ten sposób objawy zespołu metabolicznego i stłuszczenia choroby wątroby.

Aby czerpać te korzyści, nie musisz zwracać się do drogiego sprzętu i skomplikowanych procedur szkoleniowych. Zamiast tego spróbuj klasycznych ruchów złożonych, które pomogą Ci zbudować mięśnie, zwiększyć tempo przemiany materii i pomóc spalić duże ilości tłuszczu w krótkim czasie.

Moja podopieczna, z którą niedawno zaczęłyśmy treningi w domu – 2 miesiące i efekt jest powalający! 

Zgłoś sie do mnie na treningi online Skype, na których trenujemy w domu ze sprzętem.

Po więcej informacji >>>Kliknij Tutaj<<<

Teraz lecimy z treningiem na brzuszek. 

1.Przysiady z nogą do boku z obciążeniem 2 kg. Zrób 2 serie po 12 powtórzeń. Pamiętaj o prostych plecach i kolanach niewychodzących po za palce od nóg. 

 

2.Wykroki z podskokami do tylu i przodu z obciążeniam 2 kgZrób 2 serie po 12 powtórzeń. Pamiętaj o prostych plecach i kolanach niewychodzących po za palce od nóg. 

3.Wyciskanie nogi do góry na krześle. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń.

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk