TEN Produkt pomoże Ci z Fałdami na BRZUCHU – Gosia Klos

TEN Produkt pomoże Ci z Fałdami na BRZUCHU – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Tak, własnie tak to IMBIR! Imbir to korzeń, który ma ostry, przyjemny, pikantny smak, a także ma wiele korzyści zdrowotnych. Jedną z tych zalet jest zdolność imbiru do pozytywnego wpływu na utrzymanie zdrowej wagi – zwłaszcza kiedy się odchudzasz jak i przy utracie tłuszczu na  brzuchu.

Imbir  przy odchudzaniu – badania

Zgodnie z starożytną praktyką Ayurvedy, jedzenie i picie korzenia z IMBIRU, może pomóc utrzymać Twoją wagę pod kontrolą, a badania również to   potwierdziły .

W badaniu opublikowanym w czasopiśmie Science of Science and Food of Agriculture w 2014 r. Naukowcy stwierdzili, że szczury z nadwagą, którym podano gingerol (związek występujący w imbirze) mogły schudnąć po 30-dniowym okresie suplementacji. Szczury wykazały również poprawę poziomu cukru we krwi jak i leptyny.

Już kiedyś pisałam o Leptynie, ale jeszcze raz Wam przypomnę. Kiedy kończymy posiłek, leptyna jest uwalniana z zapasów tłuszczu do krwiobiegu. Ostatecznie dociera do mózgu, aby dostarczyć mu wiadomość o tym, że jesteśmy najedzeni, a organizm ma teraz pewną ilość dostępnej energii. Leptynę można by nazwać regulatorem tłuszczu. Hormon ten stale informuje mózg, czy odczuwamy głód i jaka ilość TŁUSZCZU znajduje się obecnie w naszym organizmie.

Naukowcy stwierdzili, że dodatek imbiru hamuje otyłość i może być obiecującą terapią wspomagającą w leczeniu otyłości i jej powikłań. Dzięki mocy imbiru, które pomogą Ci poczuć się pełną i prawidłowo strawić jedzenie, nic dziwnego, że wykazuje tak silny wpływ na utratę wagi.

Jak IMBIR pomaga w walce z tkanką tłuszczową na brzuchu? 

TEN Produkt pomoże Ci z Fałdami na BRZUCHU – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Nie tylko imbir pomaga w utrzymaniu wagi, ale także może zlikwidować ten niepokojący tłuszcz w brzuchu. Dotyczy to głównych przyczyn gromadzenia się tłuszczu w brzuchu, takich jak;  przejadanie się, zmiany hormonalne i niska energia, co prowadzi do braku ćwiczeń.

Imbir pomaga poczuć się, że jesteś najedzona, więc jedzenie imbiru lub picie wody z imbirem może pomóc Tobie ograniczyć chęci przejadania się.

Zmiany hormonalne i stres mogą powodować skoki poziomu kortyzolu we krwi, co wyważy układ odpornościowy i metabolizm. Imbir wstrzymuje produkcję kortyzolu, a podwyższony poziom kortyzolu może przyczyniać się do zwiększenia masy ciała.

Picie wody z imbirem raz dziennie może pomóc Tobie przywrócić wewnętrzną równowagę  harmonii i przywrócić dobre samopoczucie jak i utratę wagi. IMBIR  ostry ma charakterystyczny smak, który  pomoże naturalnie zwiększyć poziom energii zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Jak używać imbiru do utraty wagi?

Jeśli chcesz wykorzystać moc leczniczą imbiru, aby schudnąć, podam Ci wskazówki; 

1.Przed jedzeniem weź ukrój sobie kawałek  imbiru i zacznij żuć przez 10 min. Pomoże to w regulacji metabolizmu, stymulowaniu trawienia, zmniejszeniu produkcji kortyzolu i zwiększeniu energii.

2.Można również dodać  mały kawałek imbiru do soku z cytryny, a następnie wymieszać składniki. Wypij tą miksturę rano, przed jedzeniem każdego posiłku – pomaga kontrolować apetyt i wspomaga trawienie.

3.Używaj imbiru jako przyprawy do gotowania, ilekroć możesz zwiększyć spożycie imbiru. Imbir w gotowaniu do 6 minut faktycznie zwiększa jego korzyści zdrowotne. Na szczęście imbir ma smaczny smak, który nie musi być „zamaskowany” w celu czerpania korzyści, jakie roślina ma do zaoferowania.

Tak wiec mamy kolejny produkt, o którym pewnie nie maiłaś pojęcia, a który ma rewelacyjne właściwości. Na dodatek możesz go nosić w torebce, a jak ci się zachce podjadać, od razu weź kawałek Imbiru i zacznij żuć jak gumę. To też jest jakiś sposób na podjadanie.

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

TWÓJ TRENER GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk