4 Błędy Powodujące Tycie Ud i Bioder – Sprawdź

4 Błędy Powodujące Tycie Ud i Bioder – Sprawdź

Życie z nadwagą, gdziekolwiek jesteś, może bardzo obciążać Twoje ciało i powodować rozwój wielu problemów zdrowotnych. W proces przybierania na wadze bierze udział wiele czynników, takich jak zła dieta, brak ruchu, niezdrowe nawyki snu, stres.

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na szybkie zrzucenie dziesięciu, pięćdziesięciu kilogramów, pokażę Ci jedną z najskuteczniejszych metod na rozpoczęcie procesu odchudzania.

1. Chęci do działania i cel do osiągnięcia.

Trenuje już i pomagam innym od ponad 20 lat i powiem ci szczerze, że 80 % sukcesu to są Twoje chęci, reszta to talent czy odwaga. Jeśli nie masz chęci i celu na odmienienie samej siebie, to będziesz tkwiła w tym czym jesteś. Jeśli nie napiszesz do mnie czy nie pójdziesz do siłowni i nie zaczniesz od swoich zmian, to ja cię do tego nie zmuszę.

Wszystko jest w twojej głowie i to od ciebie musi wyjść inicjatywa czy chcesz się zmienić czy nie. Dalsza droga już jest łatwiejsza, bo ja ci dalej mogę pomóc, tylko musisz chcieć i sama to zmienić.

2. Zamień słodkie napoje na wodę

Najłatwiejszym sposobem na codzienne zebranie tysięcy kalorii są napoje. Również spożywanie wody w tej chwili podkręci Twój metabolizm.

Nawet markowe bezkaloryczne słodycze i dietetyczne napoje gazowane nie są dobrym produktem, gdy chcesz schudnąć. Jeśli woda jest dla Ciebie bardzo nudna, spróbuj dodać trochę świeżego soku z cytryny lub spróbuj soków naturalnych i organicznych.

3. 20 minut ruchu na co dzień

Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, musisz zacząć ćwiczyć przez co najmniej 20 minut dziennie. Na początku będzie to dla ciebie trochę trudne.

Upewnij się, że robisz coś, co lubisz, w ten sposób nie będziesz czuła, że ćwiczysz. Istnieje wiele opcji do wyboru, takich jak spacery, podnoszenie ciężarów, joga itp. Ale jeśli nie chcesz płacić za zajęcia na siłowni, możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz online, za darmo! Kliknij tutaj po taki trening.

Bez względu na to, jak napięty jest Twój plan dnia, możesz poświęcić 20 minut więcej na ćwiczenia. Ponieważ korzyści, które przyniosą ci te 20 minut, sprawią, że będziesz ćwiczyć jeszcze więcej!

4.Jak znaleść czas dla siebie.

To Proste, jeśli nie masz czasu to wstań rano 20 min wcześniej Poćwicz, a po treningu zrób sobie dobre śniadanie z płatków owsianych, owoców i jogurtu. Zacznij dzień od pozytywnego myślenia, bo to jest bardzo ważne, przy osiąganiu jakiegokolwiek celu i do dzieła!

Kiedy zaczynałam swoją przygodę Fitness, też było mi cieżko aby pokonywać swoje bariery. Dalej pokonuje, bo ustawiam sobie nowe cele. MMA to co mnie kręci na dzień dzisiejszy. Oczywiście nie zostawiam Fitness i moich klientów, ale obrałam sobie cel, ktory jest bardzo trudny do osiągnięcia i wymaga bardzo dużo cierpliwości i umiejętności.

Powodzenia!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk