7-dniowa dieta cytrynowa – oczyści i spali tłuszcz – Sprawdź

7-dniowa dieta cytrynowa – oczyści i spali tłuszcz – Sprawdź

Mając na uwadze, że każdego dnia poprzez jedzenie pobieramy dużo toksyn, nasz organizm wymaga regularnego oczyszczania. Najlepszym oczyszczaniem jest uprawianie sportu. Na początek 3 razy w tygodniu.

Do tego dodam jeszcze Poniżej przedstawiam prosty sposób na detoksykację za pomocą napoju łatwego do przyrządzenia napoju, który ja stosuje od 10 lat. Jest to skuteczny sposób, ponieważ  ma wiele właściwości taki jak; odtruwa organizm z nagromadzonych w nim toksyn.

Siła tego napoju pochodzi z głównego składnika, jakim jest cytryna. Jest skuteczny, ponieważ ma zdolność usuwania toksyn z przewodu pokarmowego.

Śledząc reakcje moich pań, które już próbowały, można stwierdzić, że większość z nich jest zadowolona, ​​a wielu z nich przyjmuje to jako codzienną rutynę.
Tutaj na zdjęciu możesz zobaczyć wszystkie korzyści, jakie możesz uzyskać dzięki spożywaniu cytryny. (Zdjęcie)

Postępuj zgodnie z poniższą 7-dniową propozycją:

1. dzień – magia na pusty żołądek

Rano wez szklankę ciepłej wody, włóż 2 pokrojone cytryny, odczekaj kilka minut i wypij na pusty żołądek. Spożywaj regularnie śniadanie. Powtórz to po południu na pusty żołądek pół godziny przed spożyciem obiadu.

2 dzień – detoksykacja i mineralizacja!

Wzmocnij napój wodą mineralną.
Procedurę z poprzedniego dnia powtarzamy (jedna szklanka soku z cytryny rano i po południu) iw ciągu dnia pijemy 2-3 litry wody mineralnej. Aby poprawić jakość, możesz dodać owoce do wody mineralnej, aby uzyskać lepsze wyniki.

3 dzień – bogatszy lunch

Kontynuuj poranną rutynę na pusty żołądek. Jedyną zmianą jest to, że podczas obiadu możesz pić ciepłą wodę dodając 2 cytryny. Picie wody mineralnej z cytryną pozostaje takie samo.

4 i 5 dzień

Postępuj zgodnie z tym samym programem co trzeciego dnia.

6 dzień – Ograniczanie

Ten sam plan od 3 dnia, ale pij tylko 2 szklanki dziennie wody z cytryny.
Najlepiej pić rano i przed obiadem.

7 dzień – Przyzwyczajenie

Pij wodę cytrynową rano na pusty żołądek.

W tym wszystkim chodzi o prosty nawyk, który w dzisiejszych czasach jest ciężko osiągnąć. Picie wody nawet jeśli się nie odchudzasz jest jedną z największych nawyków, które musisz wdrożyć do swojego menu.

To takie jest proste, ale 80% ludzi tego nie robi i trzeba o tym non stop przypominać.

Spożywanie wody 2-3 litry dziennie zapewni odpowiednie nawodnienie ciała i duszy. Jednocześnie utrzymuj zdrowe odżywianie i ćwicz na wysokim poziomie, co powinno być Twoim priorytetem, podczas gdy ten cytrynowy napój wspomaga proces trawienia.

Zadbaj o siebie, bo kto jak nie Ty! Wczoraj pisałam o celu i chęci, dziś o wodzie, a jutro o ćwiczeniach. I tak bede dla Ciebie pisać artykuły, aż kiedyś napiszesz do mnie wiadomość lub komentarze, która będzie brzmiała „Pani Gosiu ćwiczę, uprawiam sport i czuje się świetnie”.

Powodzenia i czekam na takie komentarze!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk