Jak Odchudzić Grubie Nogi – Plan na 7 Dni

Jak Odchudzić Grubie Nogi – Plan na 7 Dni

Kiedy zawiodły wszystkie plany treningowe i diety, jest pewien plan, który może cię zaskoczyć. Plan treningowy na 7 dni jest praktycznie dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje ciało i głowę.

80% sukcesu to są chęci, motywacja. Wiele z was chciało by coś zrobić, ale brakują chęci i motywacji, czasami niewiedza co i jak zrobić czy wykonać ćwiczenia. Dlatego u mnie znajdziesz podstawy wykonywanych ćwiczeń. Na moim blogu ćwiczeń jest mega dużo i od ciebie zależy które wybierzesz z katalogu.

Lecimy z ćwiczeniami.

1.Wykroki i zakroki wykonywane jednocześnie po 5 minutowej rozgrzewce, wzmocni twoje uda. Dodaj hantelki 2 kg  Zrób te ćwiczenia jako pierwsze 4 serie po 12 powtórzeń.

2.Skłony z ketebelm to świetne ćwiczenia na całe ciało, ale dziś wykonaj skłony do przodu. Jeśli nie masz ketebela, zastosuj butelkę 1 L wody i wykonaj 4 serie po 12 powtórzeń.

3.Przysiady jedną nogą na ławeczce to ćwiczenie fajnie pracuje na pośladki i uda. Zamiast ławeczki zastosuj krzesło i możesz wsiąść butelkę wody 1 Litr.

Wykonaj ten zestaw ćwiczeń codziennie przez 7 dni. Jeśli jesteś początkującą osobą, pamiętaj o rozgrzewce, a na koniec o rozciąganiu.  Pamiętaj, że wszystko zależy od ciebie, od twojego zaangażowania i motywacji.

Powodzenia!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk